Electronisch Darts AMSTEL AMiPILHim vervolg van dankbetuigingen van pag27 30 Aanmoediging Beloning DEM BOSCH E. Frutos (Verpakken) 100,- M. Leibling (Brouwen) ƒ100,- R. Enzlin (Kwaliteitsdienst) 100,- A.M. Wels en MJ.W. van Valkenburg (Verpakken) RJ. van Diepen (Verpakken) J.W.M. van Erp (Brouwen) 100,- A.T.J. van Osch en J.M. van Bokhoven W.F. Brouwer en A. van der Wulp (Verpakken) Th. M. de Boer (Verpakken) J. van Gisbergen (Verpakken) P. Rooijakkers (Verpakken) C.S.A. de Fretes, G.L. van de Bogaert en R.H. Kramer (Brouwen) J. van Haren en W.H. van Roosmalen (Verpakken) A.F. van der Sluijs (Brouwen) M.P.J.M. van der Heijden (Verpakken) ZOETERWOUDE D.W. Ouwehand (KCT) H. van der Plas (Postkamer) 100,- D.C. v.d. Plas (Verpakken) J. v.d. Mark (OTM) J.N. Dorreman (uit dienst) 125,- 200,-; ƒ250,-; 500,-; 500,-; 250,-; 250,-; 250,-; 250,-; 250,-; 200,-; 150,-. ƒ250,- ƒ250,- ƒ250,- Langs deze weg willen wij de directie hartelijk bedanken voor de felicitaties en de daarbij behorende "goede gaven", die ons door de heer R. Hellen- doorn op woensdag 11 maart j.l. werden overhandigd t.g.v. ons 50-jarig huwelijksfeest. Wij waren blij verrast dat na bijna 13 jaar pensionering nog zo aan ons gedacht werd; dat doet een mens goed. Fam. Veldkamp Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken hartelijk danken voor het bloemstuk en het drankenpak ket die wij mochten ontvangen voor ons 40-jarig huwelijk. H.A.M. de Ruyter Onze hartelijke dank aan allen die op welke wijze dan ook hebben bijgedragen om mijn afscheid op 15/1/1998 tot een onvergetelijk gebeuren te maken, want dat was het! Wij zullen nog vaak en met veel genoegen aan deze dag terug denken. De bloemen hebben nog tijden gestaan, de foto-reportage is ronduit schitterend geworden, de cadeaus worden nagenoeg dagelijks gebruikt. Het hele gebeuren is op video vastgelegd zodat wij de dag vaak zullen "herbeleven". Tegen allen die ten gevolge van enige commu nicatiestoornissen niet op de hoogte waren van mijn afscheid zou ik willen zeggen: jammer, maar jullie zijn uiter aard geëxcuseerd. Hopelijk kunnen we elkaar bij gelegen heid nog een keer de hand schudden. Ook namens mijn vrouw en kinderen nogmaals bedankt. Niek en Nelly de Bruin Hierbij bedanken wij de direc tie van Heineken voor het bloemstuk en het drankenpak ket t.g.v. ons 40-jarig huwelijk. An en Joop van Beem Toen ik ca. 1 jaar geleden de pensioengerechtigde leeftijd bereikte, werd ik aangenaam verrast met een prachtig bloemstuk. Ik vond het fijn, dat ik door Heineken nog niet ver geten was. Nu wij binnenkort ons 40-jarig huwelijksfeest vie ren, volgde de 2e verrassing, n.l. een bezoek aan de Heine ken "winkel" en weer een prachtig bloemstuk! Mede namens mijn vrouw, wil ik hierbij de directie van Heine ken en zeker Miryam van der Linden (zij zorgt goed voor de oudjes), hartelijk bedanken voor deze mooie cadeaus. Hei neken (ver) maken ook de senioren werknemers! Rien en José Janssen <§p! ZO ETER WOU DE/AM STER DAM - Sinds kort heeft Amstel er een nieu we horeca-promotie bij: het Amstel Electronisch Darts Toernooi. De darts- sport mag zich in Nederland door de successen van Raymond 'Barney' van Barneveld verheugen in een grote belangstelling. Er was in de cafés al sprake van een grote populariteit, maar nu kan worden gesproken van een echte 'hype'. Voor menig horeca ondernemer is het via zijn vertegen woordiger inhuren van het Amstel Electronisch Darts Toernooi een wel kome publiekstrekker. In het promo tiepakket zitten onder andere een aankondigingsposters en inschrijf- kaarten, scoreformulieren, dart sets en een heuse Amstel Dartstrofee. Per electronisch dartbord kunnen 8 a 10 mensen deelnemen. Deze horeca-promotie wordt evenals de rest van het Anrstel-pakket gele verd door de Reclame Service Dienst van onze brouwerij.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 30