opMERKelij ke foto's 4 Deze rubriek is er een voor en door onze lezers. Uw foto's blijven welkom bij ons op de redactie! We houden graag een voorraadje om regelmatig uit te kunnen putten. Voor het adres: zie het colofon op pagina 2. In dit nummer opnieuw een pagina met opMERKelijke platen, geschoten in diverse windstreken. Anita Keijzer uit Grave maakte deze foto van haar broer. Zij had hem geschminkt voor het carnaval van dit jaar. Aangezien de man van Anita bij Heineken werkt, had ze uitstekend voor beeldmateriaal in huis voor een goede reproductie van het Heineken beeldmerk Blijf gerust uw opMERKelijke foto's insturen! Het adres is Vers van 't Vat, kamer 2.335, Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude In Quito (Ecuador) verkoopt dit duo Heineken bier. J.J.D. Clement uit 's-Hertogenbosch maakte deze foto op een rustig moment overdag, 's Avonds hadden deze handelaren geen tijd om te poseren. "Dan is het altijd erg druk bij dit stalletje", aldus de heer Clement Deze foto is onlangs gemaakt in Barcelona, waar de temperaturen om deze tijd van het jaar al behoorlijk aangenaam zijn. Vroeg in de ochtend trof Maarten Hiddink (neef van Ellie Langeveld, Heineken Zoe terwoude) dit tafereel aan op een nog ongeopend terras. Het Heineken logo is hier inderdaad opmer kelijk in beeld T Een fris welkom wordt u geheten bij deze locatie in Hongkong, China. Al is het al enige tijd geleden dat de familie Dam uit Alk maar deze foto maakte, hij is nog zeer geschikt voor onze rubriek Foto's waarop kinderen of dieren in verband worden gebracht met een van onze bieren mogen we niet afdrukken.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 28