Heft ril ckchau ffeu r: H.P. Zwanenburg (Magazijnme dewerker) Katwijk. R. Redler (Magazijnmedewerker) Alkmaar. Postdoctorale Controllersoplei ding: E.J.G. Hamel (Regionaal Unit Controller) Den Haag. Magazijnbeheer: R. Schriemer (Medewerker Magazijn) Grou Registeraccountant en Infor matie Management: DJ. Bak ker (Regionaal Unit Controller) Arnhem. Opleiding Post HBO Security Management: H.J.M. Duijn- stee (Corporate Security). Basistraining Praktijkopleider in de Beveiligingsbranche: M. van Meurs (Facilitaire Dienst). Certificaat Toepassing Hygiëne- code voor leidinggevenden in de Horeca: L.J.M. van Linder (Facilitaire Dienst). Diploma Monteur Elektrische Bedrijfsinstallaties: R.J.M. van der Heijden (Verpakken), M.J. Stuurman (Technische Dienst). Diploma Eerste Monteur Elektrische Bedrijfsinstallaties: L.A.G.M. Stabel (Verpakken). Diploma Management Assis tente II: J.M. Staudenmaijer (Facilitaire Dienst). Getuigschrift voor de cursus Vorkheftruck: P.W.J. Ossen blok, J.M.C.H.M. Fleuren, E.G.L.M.C. Simon (allen Kwali teitsdienst). Cursus Spelling en Grammati ca: W.A.P.M. Erkeland (Brou wen). Basisveiligheid (VCA): M.J. Stuurman (Technische Dienst). N. Lange, M.A.M. van Geene, W.J. van Eekelen, M.J. Kou- wenberg, E. Verlouw, W.J. Zaunbrecher (allen Brouwen). NEN 3140: C.P.A. Verkennis (Verpakken). Verpakkingsdeskundige I: J.J.J. van Iersel (Verpakken). MS Excel 5.0 UI< Basis en ver volg: J.H.M. de Kort en R.J. Vlems (Brouwen). Facilitaire Dienstverlening II: J.L.A.M. van Berkom en J.G. Feijer (Facilitaire Dienst). Allen vestiging Den Bosch. Na een dienstverband van drie jaar of meer: Dhr. W.J. Brugmans (\YTB (VI O) Export). Mw. K. Huizinga (Drh. Breda Administratie). Dhr. E.J.M. Janssen (Verkoop H.B. Helmond). Dhr. C. Loendersloot (Horeca Technische Dienst). Dhr. H.A. de Jong (Operations - Section 3). Dhr. H. Vlug (Operations - Section 3). De belangstelling ter gelegen heid van mijn afscheid bij Hei- neken hebben mijn familie en ik als overweldigend ervaren. Ik wil u, mede namens mijn vrouw, gaarne dankzeggen voor de blijken van waarde ring, vriendschap en genegen heid die ik van u mocht ont vangen. Ze vormen een solide basis voor onze nieuwe levens fase. M.J. van der Torren Bij deze wil ik, ook mede namens mijn vrouw, Heineken hartelijk bedanken voor de belangstelling bij ons 50-jarig huwelijk. En voor de prachtige geschenken die wij mochten ontvangen. Wij waren zeer ontroerd. F am. Kaspers-Broeren Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken bedanken voor de prachtige plant en drankenpakket die wij ter gelegenheid van ons 40- jarig huwelijk mochten ont vangen. Ook Miryarn bedankt voor de zorg omtrent deze attentie. Fam. C. van Zijl Overleden gepensioneerden Op 2 maart 1998 is de heer H.P. Janssen (80 jaar) overleden. De heer Janssen is op 1 juni 1955 in dienst getreden bij de N.V. Drankenhandel Huyben Horn te Horn. Hij is op 1 juni 1982 met pensioen gegaan. Op 3 maart 1998 is de heer A.W.P. van der Meer (76 jaar) overleden. De heer Van der Meer is op 19 juni 1950 in dienst getreden te Rotterdam. Hij is op 1 november 1986 met pensioen gegaan. Op 11 maart 1998 is de heer J.C. van der Velden (69 jaar) overleden. De heer Van der Velden is op 6 april 1959 in dienst getreden te Rot terdam. Hij is op 1 oktober 1993 met pensioen gegaan. Op 12 maart 1998 is de heer P.A.B. Buck (90jaar) overleden. De heer Buck is op 17 decem ber 1928 in dienst getreden bij de Amstel Brouwerij te Amsterdam. Hij is op 1 mei 1972 met pensioen gegaan. Op 14 maart 1998 is de heer H.T.J. Strasters (76 jaar) overle den. De heer Strasters is op 9 juli 1946 in dienst getreden te Rotterdam. Hij is op 1 april 1986 met pensioen gegaan. Op 28 maart 1998 is de heer G.J. Basten (77jaar) overleden. De heer Basten is op 7 juni 1960 in dienst getreden bij Drankenhandel Winters van Wees te Eindhoven. Hij is op 1 april 1986 met pensioen gegaan. Op 28 maart 1998 is de heer C. Drager (85 jaar) overleden. De heer Drager is op 1 maart 1940 in dienst getreden te Amster dam. Hij is op 1 november 1977 met pensioen gegaan. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van htm verdriet OUD DIRECTEUR J.M. VAN ROSSEM OVERLEDEN De heer ir. J.M. van Rossem, oud bedrijfsleider en Heineken- directeur, is 22 maart 1998 op 74-jarige leeftijd overleden. De heer Van Rossem trad op 1 oktober 1954 in dienst van Heine ken te Rotterdam. Hij ging 14 januari 1989 met pensioen te Zoeterwoude. De heer Van Rossem bekleedde in 3 5 dienstjaren diverse func ties binnen de onderneming. Van assistent-bedrijfsleider in opleiding tot directeur Produktie Bier Nederland. De laatste jaren tot aan zijn pensionering was hij directeur Concern Spe ciale Opdrachten Mout en Hop. De heer Van Rossem werkte in Rotterdam, Den Bosch en Zoeterwoude. Hij staat onder meer bij velen bekend als een van de 'bouwers' van de Zoeterwoud- se brouwerij. Wij houden een dankbare herinnering aan datgene wat hij voor onze brouwerij heeft betekend.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 27