VERKIEZINGSBRIDGEDRIVE Zeg eens AMSTEL MALT LEZERSACTIE WIECKSE WITTE Het winnende team Buijs-Herber met de cheque, terzijde gestaan door Hugo Byrnes (Public Affairs) en orga nisatrice Minouche Janmaat-Abée Henk Vonhoff, voormalig Commissa ris der Koningin in Groningen, was aanvoerder van de club 'parlement en pers' en stimuleerde met zijn rede naarstalent de parlementariërs en journalisten om de prijs binnen te halen. Desondanks had de aanvoer der van het bedrijfsleven Ton Stam (directeur Arbodienst) meer succes want over de gehele linie was deze club het beste. Het team Buijs-Herber haalde uiteindelijk de hoogste score. De dag werd opgeluisterd door het muzikale trio Harry de Groot. Organi satrice en voormalig CDA- Kamerlid Minouche Janmaat-Abée over de ver kiezingsbridgedrive: "Het was gewel dig, een hele leuke dag. Het is al weer twee weken geleden maar ik krijg nog steeds veel leuke reacties van de deel nemers zoals complimenteuze brie ven en cadeautjes." De Amstel Malt Bridgedrive is sinds 1989 dé gelegenheid voor mensen uit het bedrijfsleven en politiek Den Haag om elkaar te ontmoeten. Voorafgaand aan de volgende Bridge drive op 27 mei zal de cheque worden overhandigd aan Artsen zonder Gren zen in het Internationaal Perscentrum Nieuwspoort. zoeterwoude - Wieckse Witte en Super Photo zijn enkele weken geleden gestart met een gezamenlijke promotie op de winkelvloer. De wit bierliefhebber kreeg bij aankoop van tien flessen Wieckse Witte, verpakt in een speciale promotieverpakking, gra tis een fotocamera en daarnaast een speciale spaarkaart: Met die laatste kan worden gespaard voor het gratis laten ontwikkelen en afdrukken van foto's. Misschien heeft u deze actie gemist maar wilt u toch deze (wegwerp)- carnera, die goed is voor 12 opnames, alsnog bemachtigen. Dat kan, want Vers van 't Vat gaat vijftien van deze camera's verloten onder haar lezers. Maar let op want 'wie het eerst wie het eerst komt, wie het eerst maalt' is hier van toepassing. Stuur daarom snel een (brief)kaart naar de redactie van Vers van 't Vat met daarop het antwoord op de vraag: Welk proces zorgt ervoor dat witbier wit is? De spaarkaartactie loopt tot 31 okto- den haag - De Amstel Malt Bridgedrive, waaraan wordt deelge nomen door mensen uit politiek Den Haag en het bedrijfsleven, stond 21 maart geheel in het teken van de komende Tweede Kamer-verkiezin gen. De bijna tweehonderd deelne mers schoven aan de tafels aan. Het toernooi vond wederom plaats in het Internationale Perscentrum Nieuws poort. In plaats van de strijd om de Amstel Malt Cup, waar drie tot vier keer per jaar om wordt gespeeld, werd dit keer gespeeld voor een goed doel. De winnaars mochten kiezen naar welk doel de prijs - een cheque ter waarde van vijfduizend gulden - zou gaan en zij kozen hiervoor de stichting Artsen zonder Grenzen. Aanvoerder van parlement en pers Henk Vonhoff en aanvoerder van het bedrijfsleven Ton Stam (rechts) ber en spaarkaarten kunt u tot die datum telefonisch opvragen bij onze stadsbrouwerij De Ridder of ophalen bij Super Photo. Voor de horeca loopt tot 1 juli een actie die via een boomerangkaart wordt gecommuniceerd. Door een originele Wieckse kiek te maken en in te sturen kan de consument een digi tale camera winnen ter waarde van duizend gulden.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 20