Holland^ House Heineken ook goed gastheer in Nagano Het Holland Heineken House februari. Sporters, supporters, hoogwaardigheidsbekleders, journalisten, filmploegen: ze deelden de feest- Heineken was tijdens de Olympische Winterspelen 1998 in Nagano het trefpunt van alle Nederlanders tussen 7 en 22 vreugde met de medaillewinnaars. Heineken voorzag de gasten van een goed glas in een ontmoetingsruim te waar het goed toeven was, zoals blijkt uit de foto's op deze pagina's. Heineken hospita- lity manager Meint van Kuiken (Public Relations), j medewerker evene- mentenuitvoering j Patrick van Bragt en I Jan Feikema, manager Evenementen Organisatie (beiden Heineken Recla me Service) waren respectievelijk verantwoordelijk voor de gastenont- vangst, de aankleding en alle facilitei ten van het Holland Heineken House. Meint van Kuiken: "We hadden alles zelf meegenomen, van schuimspaan tot 220 Volt-aggregaten. Het Holland Heineken House bestond uit een bestaand Curry-restaurant met daar aan gebouwd een tentencomplex, be staande uit een spelershome (daar hadden alleen de deelnemers toegang met hun familie en begeleiders) en een grote feestzaal die regelmatig moest worden omgebouwd. Want de ene keer boden we onderdak aan een receptie van het NOC/NSF, dan was er een persconferentie, een diner en natuurlijk menige huldiging van medaillewinnaars. Het multifunctio nele van het Holland Heineken House kwam goed uit de verf. Het is geen vijf minuten onbenut gebleven. Natuur lijk was een belangrijke reden dat Nederland elf medailles in de wacht heeft gesleept. Daardoor was het iede re avond feest." V.l.n.r.: Barbara de hoor, Tonny de Jong, Annamarie Thomas

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 8