KOR1ING DP DU VRUMONA het nieuwe boek an Jan des Bouvrie et als vorig jaar hebben Royal Club, Rivella en Orangina geko zen voor een gezamenlijke nationale promotie. "Omdat de belangstelling voor huizen, interieurs, meubels en design heel groot is, met name bij onze doelgroepen, hebben we gekozen voor een promotie die daarbij aan sluit. En als je het over design en inte rieurs hebt, denk je natuurlijk aan Jan des Bouvrie", legt Mare Oomen, Nationale Promoties Coördinator van Dutch Touch! Dutca Touch, het rseuwe boek van Jan des Bouvrie, staat weer vol trendy wooredeeën! En exclusief iai Royal CkJb, Orangina en RtveCa. kunt u het nu met korting bestellen! Van ƒ59,90 voor ƒ24,90 Met 8 spaarstrookjes krijgt u ƒ15,- korting op de winkelprijs van ƒ59,30. met 12 al ƒ25,- korting, en me? 16 zelfs ƒ35,- korting! U vindt Dutch Touch spaarstrookjes tijdelijk op de achter etiketten van alle literflessen Royal Club Tonic reguiaf/Itght, Royal Club Bitter Lemon regu- lar/sght, Royal Club Grapefruit, Orangina en Rfïeöa Light (ook 1,5L). Vcor thuisbezorging van uw Dutch Touch betaalt u slechts ƒ7,50 ver zendkosten. U ontvangt Dutch Touch binnen 2 weken na arscbrijvmg thuis. Ipaar voor maximaal 35,- korting! Zo bestelt u Stuur 8.12 of 16 spaarstrookjes vóór 31 mei 1998 in eert voldoende gefrankeerde envelop naar Jan des Botrcrie-acöe, Postbus 40070, 6203 DM Maastricht. Bestellingen binnen alleen worden behandeld indien de machtigingskaart op de schiettent van één van de spaarstrookjes DUIDELIJK en VOLLEDIG is ingevuld. 5TFA3411 Vrumona, uit. "Vandaar dat de consu- in de promotie van Royal Clubitjkivella en Orangina kan sparen voor korting op het nieuwste boek van Jan des Bouvrie: Dutch Touch." Jan des Bouvrie heeft al meer boeken op zijn naam staan, waarvoor vee! belangstelling bestond. Zijn nieuwste uitgave met trendy woon- ideeën bevat vele foto's van villa's en landhui zen die hij heeft inge richt. In de winkel kost het boek fl. 59,90. Maar door actie-etiketten van Royal Club, Rivella en Orangina te sparen, krij gen de consumenten korting op de aanschaf van het boek. En hoe meer etiketten ze spa ren, hoe groter de kor ting. Acht spaarstroken zijn al goed voor vijftien gulden korting, terwijl zestien spaarstroken de maximale korting van vijfendertig gulden opleveren. Nadat de spaarstroken en een cheque voor het verschuldigde bedrag (inclusief fl. 7,50 ver zendkosten) zijn ontvangen, krijgt de consument het hoek thuisgestuurd. ACTIEPERIODE Vanaf begin maart staan Orangina, Rivella en Royal Club bitter lemon, tonic en grapefruit in de winkels met een actie-etiket. De actie duurt zolang de voorraad strekt, maar uiterlijk toi eind april. De drie merken zullen in de loop van dit jaar nog twee gezamenlij ke promoties houden. De eerste, aan het begin van de zomer, zal opnieuw in het teken staan van Jan des Bou vrie. VERLOTING Mare Oomen stelt voor de Heineken medewerkers vijf boeken ter verloting beschikbaar. Wilt u voor een van die boeken in aanmerking komen, zend dan een (brief)kaart naar de redactie Vers van 't Vat (zie pagina 2 voor het adres), onder vermelding van 'Dutch Touch'. Vermeld op de kaart uw naam, perso- neelsnummer en adres en geef ant woord op de vraag: Wat zijn de drie reclamekreten van de drie merken van deze promotie? Uw inzending moet uiterlijk 13 april bij ons binnen zijn. De boeken wor den verloot onder inzenders van een goede oplossing. Dit jaar bundelen drie Vru mona merken opnieuw de krachten bij een gezamenlijke nationale promotie. Royal Club, Rivella en Orangina staan sinds begin maart op de winkelvloer met de actie 'Spaar mee voor korting op Dutch Touch'. QUALITY DRINKS

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 29