ipMERKelijke foto's rr 11 15*- 25 William Kramer is vertegenwoordiger 1 huisverbruik bij Vrumona en de trotse wider van Sanne: de dame op deze foto. Ze showt hier het nieuwe Pepsi baby pakje wat nog een béétje veel te groot is. konne, die is geboren op 6 februari van dit jaar, is dus echt een generation next drinker. Even naar een ander continent nu: "Deze foto is genomen tijdens mijn vakantie in Fort Lauderdale, Flo rida. Ik lag bij het zwembad van mijn hotel, toen vlakbij deze vrachtwagen werd geparkeerd. Ik ben toen gelijk naar mijn kamer gerend om mijn Heineken outfit aan te trekken. Zie hier het resul taat", schrijft Marry van Kuijk. Het was inderdaad, om het puur Amerikaans uit te drukken, 'a unique foto opportunity'! Blijf gerust uw opMERKelijke foto's insturen! Het adres is Vers van 't Vat, kamer 2.335, Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude "Deze Nepalese drager neemt Heineken zelfs mee op ongeveer 4600 meter hoogte schrijft de maker van deze foto, R. Tindal. Hij zag dit in de Himalaya. De foto is genomen nabij Gosainliund in Nepal. Deze rubriek is er een voor en door onze lezers. We zijn blij met het feit dat we regelmatig foto's krijgen toe gezonden. Ze blijven welkom bij ons op de redactie! Zo houden we altijd een voorraadje om regelmatig uit te kunnen putten. Voor het adres: zie het colofon op pagina 2. In dit nummer opnieuw een pagina met opMERKelijke platen, geschoten in diverse windstreken. Wat te denken van deze bijzondere manier van tapservice in Venetië! We ontvingen hierover post van twee inzen ders. De eerste was van Jan Huisman die werkt als Trade Quality Control Manager voor Heineken Italia in Peda- vena. "Op de foto is onze plaatselijke monteur Ste- fano Scalabrin zichtbaar In Venetië en de Lagune werkt de Heineken Draught Service met een heel snelle boot, voorzien van een 75pk buitenboord motor. De andere inzender ivas J. van 't Hof uit Bergen, die tijdens zijn vakantie in Italië ontdekte dat ze daar de klanten niet bezoeken met een bestelwagen maar met een "zeer fraaie motorboot". Iets voor de volgende Bond-film?? Foto 's waarop kinderen of dieren in verband wor den gebracht met een van onze bieren mogen we niet afdrukken.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 25