37,5 JAA 25 JAAR P.P. VREESWIJK AFSCHEIP l\lDE BRUIN DoRSTVlEGEls' delft - Vele collega's, oud-collega's, klanten en kennissen waren 17 febru ari naar partycentrum Altena Hoeve in Delft gekomen om het 37,5-jarig jubileum van Herman Smithuis te vieren. Verkoopleider Frans van der Wallen sprak, verkleed als clown, de jubilerende horecavertegenwoordi- ger toe. Hij kent Herman Smithuis al van veertig jaar geleden, toen ze samen in de Jumping Jewels en The Giants speelden. In zijn toespraak behandelde hij de periode 1960-1987. Hij vertelde hoe ze samen in 1960 bij Pepsi gingen werken. Herman ging vervolgens bij 7Up werken, later bij Vrumona en ging in 1971 naarHeine- ken als horecavertegenwoordiger. 1987 was het laatste jaar dat Van der Wallen besprak: het jaar dat Herman Smithuis tot stadsprins van Delft werd gekozen. In dat jaar maakte hij met zijn vrouw een carnavalsplaatje. Tot verrassing van velen werd dit plaatje tijdens de receptie gedraaid en door alle aanwezigen uit volle borst meege zongen. Vanwege Hermans banden met carnaval was in deze carnavalspe riode ook de huidige prins (Aad Rust van Drankenhandel Rust uit Delft) met zijn gevolg aanwezig. Ruud Mie- remet nam het als spreker over en nam de periode door van 1987 tot 1998. Hij overhandigde tot slot het cadeau: een enveloppe met inhoud. Hierop volgde een zeer gezellige receptie. hoofddorp - 6 februari vond in Hoofddorp een receptie plaats ter gele genheid van het 25-jarig jubileum van Peter Vreeswijk, commercieel assis tent van de unit Amsterdam. Fred Tromer sprak als eerste de jubilaris en diens gezin toe. Hij benadrukte dat het bedrijf het op prijs stelt dat iemand zich zo energiek en intensief bezig houdt met het ondernemingsraden- werk, al is het soms lastig in te passen in het eigen werk. De volgende spre ker, Ruud van Es, lichtte kort de loop baan van Peter Vreeswijk door. Hij is begonnen in Amsterdam en later werkzaam geweest in Zoeterwoude en Hoofddorp. Hij typeerde Peter als iemand die goed met mensen om kan gaan en goed in een team kan wer ken, zoals eerder bij de Verkoopbin nendienst, en nu in het Serviceteam. En noemde hem een man met een relativerende humor. Na de toespra ken kreeg Peter Vreeswijk een bijdra ge overhandigd voor de aanschaf van een fotocamera, aangezien fotografe ren zijn hobby is, enkele cadeaubon nen en heel veel bloemen. Na een dankwoord van de jubilaris zelf, vond er een gezellige receptie plaats met veel collega's en oud-collega's uit Zoe terwoude en Amsterdam en leden van de OR Commercie en van de COR. zoeterwoude - Op donderdag 15 januari nam Nico de Bruin afscheid van Heineken, gebruikma kend van de VUT-regeling. 1 januari 1956 trad Nico in dienst als assistent Inkoop te Rotterdam. Na een korte onderbreking ten behoeve van het vervullen van zijn dienstplicht keerde hij terug binnen de afdeling adminis tratie. In 1965 maakte Nico formeel voor het eerst kennis met de Informa tiseringsafdeling in de functie van sys teemanalist. Tot op zijn laatste werk dag heeft Nico veel plezier gehad in zijn vakgebied. De vaak aanzienlijke en snelle ontwikkelingen in de infor matiseringstechnologie zijn hem altijd blijven boeien. Rien van der Torren nam de aanwezi gen in De Hooiberg mee terug naar de tijd waarin Nico en Rien elkaar leer den kennen. Niet alleen de Rotter damse geschiedenissen werden aan gehaald maar ook hun gezamenlijke passies op het gebied van informatise ring. John Lips vertelde vervolgens dat Nico een verzamelaar is. Nico's kamer had, na een dienstverband van 42 jaar, wel wat weg van een muse um. Een aantal collega's is een speur tocht in zijn 'museum' begonnen wat uiteinde lijk heeft geresulteerd in een prach tige gebun delde verza meling varië rend van 'kat tebelletjes' en visitekaartjes tot bedank- en bonus- brieven. De gebundelde verzameling werd Nico namens de afdeling aange boden. Na het dankwoord van Nico was er voor alle aanwezigen gelegen heid hem persoonlijk de hand te schudden. Zij wensten Nico en zijn vrouw Nel nog vele gelukkige en gezonde jaren toe.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 24