Korting bij Planet Hollywood SPECIAAL VOOR HEINEKEN MEDEWERKERS: Ongeveer anderhalfjaar bestaat de Nederlandse vestiging van Planet Hollywood op dit moment. Meer dan zeventig vestigingen openden inmiddels, verspreid over de hele wereld, hun deuren. En waar je ook komt, de formule is hetzelfde. Met dezelfde menukaart, dezelfde filmthema's en hetzelfde type personeel. En natuurlijk... het zelfde biermerk: Heineken. De Planet Hollywood-keten bestaat uit café/restaurants in Hollywood-stijl. Met tal van rekwisie ten uit beroemde films aan de wanden en met fragmenten van bekende films op de TV-monitoren. En met uitge breide menukaarten, met voorge rechten en desserts. "Wij hebben een leuk partnership met Heineken", ver telt Tina Gebel van het Amsterdamse Planet Hollywood. "Daarom willen we op een leuke manier de Heineken medewerkers kennis laten maken met ons product." Vandaar dat Planet Hollywood voor alle medewerkers en (oud)medewerkers van Heineken Nederlands Beheer de 'Planet Holly wood Privilege Card' in het leven roept. Een geplastificeerde kaart, die een aantal voordelen biedt zoals: 10% korting op de totale restaurant rekening voor maximaal zes perso nen, met uitzondering van de alcoho lische drankjes 10% korting op alle artikelen uit de Planet Hollywood-winkel u krijgt de eerst beschikbare tafel. Op het kaartje, dat voorzien wordt van de logo's van Planet Hollywood en van Heineken, staat ook een hot line-nummer vermeld. Dit is een tele foonnummer om te reserveren. Maar heeft u niet gereserveerd en wilt u toch bij Planet Hollywood eten, dan biedt de Privilege Card ook uitkomst. U hoeft dan namelijk niet achteraan de rij aan te sluiten, maar u krijgt de eerst beschikbaar komende tafel, nadat u uw Card aan de hostess heeft laten zien. U kunt met de Card op alle dagen terecht, dus ook in het weekeinde. Heineken medewerkers kunnen met ingang van 3C maart de Privilege Card in bezit krijgen tijdens hun eerste maal tijd in de Nederlandse vestiging van Planet Hollywood aan de Regulierbreestraat 35 in f Amsterdam. Het enige wat zij moeten doen is hun Heineken legitimatiebe wijs tonen. De korting wordt meteen al doorberekend. Elke tiende persoon komt bovendien in aanmerking voor een gra- tis maaltijd voor maxi- jSj* maal twee per sonen. Oud medewerkers van Heineken krijgen de kaart op vertoon van hun Heineken Afna- mekaart (de vroegere bierkaart). Overigens is de Privilege Card niet in het buitenland geldig. Het telefoonnummer van de Nederlandse vestiging van Planet Hollywood is 020-4274277. De openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 12.30 tot 24.00 uur en in het week einde tot 01.00 uur. WIBI JACK. PET OF T-SHIRT! Maar we hebben nog meer Planet Hollywood-nieuws. Om de interna tionale samenwerking tussen Heine ken en Planet Hollywood te onderstrepen, stelt Heine ken Horeca Trade manager Door Plantenga een aantal exclusieve Planet Holly- woord-artikelen beschik baar. Daar moet u natuurlijk wel iets voor doen. Stuur een (brief)kaart naar de redactie Vers van 't Vat (zie het adres op pagi na 2) onder vermelding van Actie Planet Holly- MH Wood. Vermeld op de kaart uw naam, adres en personeelsnummer en geef antwoord op de volgende vragen: Wie zijn de vier beroemde en tevens belangrijkste aandeelhouders van Planet Holly wood (een kleine hint: het zijn acteurs) en in welke plaats is de Nederlandse Planet Hollywood zaak gevestigd? Uw kaart moet uiterlijk 14 april bij ons binnen zijn. Onder de inzenders met een goede oplossing verloten we 15 Planet Hollywood pet ten, 15 Planet Hollywood T-shirts en 1 leren Planet Hollywood jack in de maat Medium of Large. Geef op uw kaart dus tevens de maat, die uw voorkeur heeft.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 20