Grooten (Monteur binnen dienst/Magazijnbeheerder), P. CJ. Odens (Magazijnmedewerker), mw. A.C.M. van Hove en mw. C.A. Schuiling (Planning en Adminis tratie). Hoofddorp: mw. P.G. Timp en C.C. van Zeist (Planning en Administratie). Hoogeveen: R.M.B. van Huys- tee Planning en Administratie). Zoeterwoude: A. v.d. Bent (Centrale Horeca Technische Dienst) en A.F. Droog (Taak- teammedewerker). Geslaagd voor: Windows 3.1: G.H.M. Bekkers, M.L. Hermse, M.H.A. van Venrooy (Verpak ken), Windows 3.1 Basis: M.W. Rremers Ondersteuningsdienst Storing). Access 2.0: W.A.C. Besset (BED), J. Komaat (Ondersteuningsdienst subunit). Word 6.0: E.C.M. van Kaatho- ven (Inkoop Magazijn), B.H. Langeberg (Kantine), E.G.L.M.C. Simon (Kwaliteits dienst). Access 7.0: W.A.A.M. Leytens (TSV-team Techniek). Excel 5.0: N.J. de Vaan (TSV- team Techniek). Na een dienstverband van drie jaar of meer: Mw. S. van Wal- sum (Commercial Policy Departm). Dhr. E.M. Kraak (Corp. Marketing Strategy). Mevr. S.E. van der Plaats (Eta-Alge- meen). Dhr. G.W.J. van Sons- beek (Administratie Rotterdam). Dhr. H. Vlug (Operaties-Proseco Katwijk). S.L.C. van der Haar (Reclame Promotions). Bij deze wil ik de directie van Heineken bedanken voor de mooie bloemen, het dranken pakket en envelop met inhoud, die wij mochten ontvangen vanwege ons 50-jarig huwe lijksfeest. Ook mevr. v. Kooten wordt hierbij bedankt voor de bemoeienissen die zij heeft gehad ten deze. Fam. T. Leguis Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken bedanken voor de prachtige plant en het drankenpakket die wij ter gelegenheid van ons 40- jarig huwelijk mochten ont vangen. Joop en Marie Dekkers Mede namens mijn echtgenote wil ik de directie van Heineken heel hartelijk bedanken voor het schitterende bloemstuk, de drankenbon en het buitenge woon verrassende cadeau onder couvert, ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk. A. Vermaat Gaarne wil ik namens mijn vrouw en kinderen iedereen bedanken die bij mijn afscheid aanwezig zijn geweest. Het was voor ons een dag om nooit te vergeten. Nogmaals mijn dank voor alles. Toon en Dien Tienbosch Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken hartelijk bedanken voor het prachtige bloemstuk en het drankenpakket die wij ter gele genheid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. Het doetje goed te merken dat je ook na je actieve tijd bij Hei neken niet vergeten wordt. D. Houwer Overleden ini MEMORIAM P. CRECOIRE Op 18 februari jl. bereikte ons het droevige bericht dat Peter Gregoire op 54-jarige leeftijd overleden was. Peter begon in 1977 als hoofd Technische Dienst in Nigeria. Daar kwam al gauw één opval lende eigenschap aan het licht: zijn vermogen om met de loka le bevolking op te trekken. Hiermee maakte hij vele vrien den, ook later in Canada en Singapore. Kameraadschap was voor hem héél belangrijk. In 1979 werd hij overgeplaatst als hoofd Technische Dienst naar de brouwerij in Den Bosch. Daarna vervulde hij tal van functies in binnen- en bui tenland. Naar zijn persoonlijke mening lagen zijn mooiste jaren in het buitenland, met name in Canada, alwaar hij Brewery Manager was. In 1994 begon hij enthousiast aan een nieuwe uitdaging bij HTS op de afdeling Benchmar king. Zijn collega's hebben Peter daar leren kennen als een man met een enorme energie en doorzettingsvermogen en vooral als iemand wiens humor hem nooit in de steek liet. Peter, jouw leven is veel te kort geweest, maar je leefde het intensiever dan de meesten onder ons. Je hebt van het leven genoten als geen ander. Peter, je was een geweldige col lega en vriend, we zullen je missen! Wij wensen zijn vrouw Louise en zoon Emile veel sterkte toe met dit verlies. Op 5 februari 1998 is de heer J.C. Keij (82 jaar) overleden. De heer J.C. Keij is op 27 april 1956 in dienst getreden te Rot terdam. Hij is op 1 mei 1980 met pensioen gegaan. Op 6 februari 1998 is de heer J.M. van Dijk (72 jaar) overle den. De heer J.M. van Dijk is op 8 oktober 1956 in dienst getre den bij de Drankenhandel Kennemerland te Beverwijk. Hij is op 1 december 1990 met pensioen gegaan. Op 11 februari 1998 is de heer A. van Doleweerd (82 jaar) overleden. De heer A. van Doleweerd is op 2 oktober 1967 in dienst getreden te 's- Hertogenbosch. Hij is op 1 februari 1981 met pensioen gegaan Op 14 februari 1998 is de heer H.J. Willemsen (76jaar) overle den. De heer H.J. Willemsen is op 15 februari 1955 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is op 7 juli 1986 met pensioen gegaan. Op 15 februari 1998 is de heer J. Blom (87jaar) overleden. De heer J. Blom is op 15 november 1966 in dienst getreden bij de Drankenhandel Holland West. Hij is op 1 februari 1976 met pensioen gegaan. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 19