Hei*»2 r el :ht. wor- i een het pas- eine- De bekendmaking van de winnaars is verspreid over vier data. De eerste uit slag wordt bekendgemaakt op 31 mei. De tweede op 15 juni, de derde op 30 juni en de vierde op 31 juli. Op deze manier kunnen de tickets gespreid worden ingezet. "Een deel van de tienduizend tickets zal worden over handigd aan de winnaars in de winkel waar ze de actieverpakking hebben gekocht. Daarom moet iedereen ook het winkeladres in het wereldpas poort invullen. We verwachten dat in ongeveer 1750 winkels een winnaar gehuldigd kan worden." De actie wordt tevens onder steund via de dagbladen en de radio. Marketing en Public Relations werken daar momenteel plannen voor uit. Daarnaast is een actie in voorbereiding voor de horeca, waar Heineken nog eens 200 winnaars blij gaat maken met vliegtic kets. Fortin de San Miguel Villa 18 de julio, Ruta 19. km 9, Rocha, Uruguay Tel.: 00 598 474 2207 Kakum National Park Ghana, 20 km ten noorden van de kustplaats Cape Coast nemers weten vooraf niet waar ze bij winst naartoe zullen gaan. "Hoe beter en creatiever je inzending, hoe hoger de beloning. Dus hoe verder de reis gaat", aldus Hans. Om inspiratie op te doen, is de Heineken Wereldgids bijgevoegd. Daarin vertellen verschillende Heine ken medewerkers vanuit de hele wereld over bijzondere plekjes in het land waar zij wonen en werken. Een aantal van deze beschrijvingen vindt u bij dit Vers van 't Vat-artikel. Zoals u ziet zijn het geen tips die je aantreft in Op een prachtige plek tussen de groene heuvels ligt het fort van San Miguel. Twee en een halve eeuw ge leden werd het door de Spanjaarden uit roze graniet opgetrokken. Tegenwoordig is het een charmant hotelletje met twintig kamers die volstaan met antieke meubelen. Vanuit je bed kijk je uit op de slot gracht met een heuse ophaalbrug! In het fort kun je overigens niet alleen slapen, maar ook verrukkelijk eten. Alle gerechten worden door de eige naren zelf bereid en natuurlijk kun je er ook je Heineken-biertje bestellen. De eigenaren hebben ook oog gehad voor de wensen van moderne reizi gers: na een vermoeiende dag kun je een duik nemen in het zwembad. Gabriela Cibils, Public Relations Manager Fabricas Nacionales de Cerveza, Uruguay, Heineken importeur Het Kakum National Park heeft een overdekte promenade. Een Canadees team heeft de wandel paden zodanig aangelegd dat je vanuit het gezichtspunt van een vogel een prachtig panora misch overzicht hebt van het regenwoud. Je loopt letterlijk over de toppen van de bomen. Onlangs is hier ook een bezoekerscentrum geopend. In de bar van dit centrum is geen Heineken te krijgen maar wel, en dat is zeker het proberen waard, de lokale pilsener Star. Dit bier is onder supervisie van Heineken gebrouwen. Star zal je na een lange tocht meer dan uitstekend smaken. Wiggert Deelen, TechnicalDirector Kumasi Brewery Limited vakantiebrochures van reaus. de reisbu- De deel

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 17