Amstel wielerinformatie bij deze editie I 11 iHME jrd/ervolgd... n I Pak de handschoen op en fiets mee met de Grote Prijs Amstel 1998-1999. 3X3 Jeroen bestelt alvast drie bier: zijn vrienden zullen dadelijk wel komen. Na luttele seconden komen Mark en even later Thomas binnenlopen, maar door de gezellige drukte hebben de drie elkaar nog niet in het vizier gekregen. Even nadat zij - als een auto matisme - óók ieder "drie Amstel" hebben besteld, zien ze elkaar plotseling. 131 Het wielerseizoen is weer in alle hevigheid losgebarsten. Omdat Amstel zich ervan bewust is dat onder de brouwerijmedewerkers veel interesse bestaat voor de wielersport en voor het fietsen als vrijetijdsbesteding, biedt Amstel u bij deze Vers van 't Vat alle relevante informatie aan. In de door Amstel ondersteunde WV-krant 'Fietsen in Limburg' wordt veel aandacht besteed aan de Amstel Gold Tour en de Amstel Gold Race. Er worden onder meer diverse tips gegeven voor een aangenaam verblijf in wielersferen in het Lim burgse land. Verder ontvangt u bij deze Vers van 't Vat de bijlage 'Jaarkalender '98' van het tijdschrift Fiets. Ook hieraan heeft Amstel een duidelijke bijdrage gele verd. Junior brandmanager Spon soring, Ginny Nijman: "Dit is echt iets voor de liefhebbers die een wielercri- terium willen rijden. Er staat precies in omschreven hoe, waar en wanneer je aan zo'n wedstrijd van plusminus 35 kilometer kunt deelnemen. Het leuke hieraan is dat degenen die bij de eerste tien eindigen, zich automatisch plaat sen voor de halve finale van de Grote Prijs Amstel op 26 september van dit jaar, tijdens de Nationale Club Kam pioenschappen. Wie dan vervolgens bij de eerste tachtig finisht, doet mee aan de finale van de Grote Prijs Amstel 1998-1999. Die wordt in 1999 verre den tijdens de Amstel Gold Race. We hebben daarvoor het laatste stuk van het AGR-parcours gekozen, met gebruikmaking van dezelfde drukbe zochte finish en huldigingsplaats. Dat levert natuurlijk een prima sfeer op. Intussen rijden de profs door het Lim- Ieder drie glazen dragend, vraagt Mark vrolijk om zich heen of 'iemand anders nog een biertje wil'. LITTLE BY LITTLE Tot slot nog een leuke wetenswaardig heid over de muziek van de introductie commercial. Door de enorme vraag naar het nummer, 'Little by little' van Dusty Springfield, heeft de platenmaat schappij besloten het op cd-single uit te brengen. Op de achterkant van de hoes zijn het campagnethema 'Amstel bier. Voor elkaar' en het Amstel-logo te vin den. U kunt het cd-tje vinden in uw pla tenzaak. r burgse land. Zij finishen later op de dag. Al met al is dit een Amstel wieler spektakel dat geen liefhebber hoeft te missen. Wat ons betreft is het motto: 'Pak de handschoen op en fiets mee met de Grote Prijs Amstel' of 'kom kij ken bij de wedstrijden!'

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 13