AMSTE ...won Voortbordurend op de eerste commercial van de campagne 'Amstel bier. Voor elkaar' zijn vanaf maart drie nieuwe Amstel commercials op de buis. De komende tijd spelen de 'belevenissen' van de drie Amstel vrienden Mark, Thomas en Jeroen zich één maal af in een karaoke-restaurant en twee keer in cafés. De commercials zijn kleine 'uit het leven gegrepen' verhaaltjes met altijd een vleugje humor. Het gevolg is dan ook dat consumenten zich in de vrienden en in hun belevenissen kun nen herkennen. De drie commercials, waarvan één van 45 seconden en twee van 20 seconden, zullen afwisse lend op televisie worden uitgezonden. KARAOKE In de langste commercial is te zien hoe de vrienden een hapje gaan eten in een karaoke-restaurant. Terwijl de jongens de borden met sushi voorge schoteld krijgen, staat een Japanse meneer op het podium 'La Bamba' te zingen. De gasten kijken er niet erg van op. Terwijl Jeroen likkebaardend naar zijn gevulde bordje kijkt, wrijft hij in zijn handen en grijpt vervolgens zijn Japanse eetstokjes om van de sus hi te gaan genieten. Mark en Thomas denken blijkbaar heel anders over het eten van rauwe vis. Beiden krijgen het voor elkaar dat Jeroen, voordat hij maar één hap heeft kunnen nemen, zijn stoel moet inruilen voor het podi um. Jeroen is de klos, tenminste dat denkt hij. Want hij heeft de eerste noot nog niet gezongen of zijn vrien den springen hem bij, grijpen een microfoon en gedrieën zingen ze uit volle borst het nummer Baggy Trou sers. En de zaal vindt het een welkome verrassing. WICHTJE Zittend aan de bar vallen de monden van Jeroen en Thomas open van ver bazing wanneer Mark komt binnenlo pen met een zeer aantrekkelijke dame. Terwijl het vrouwelijk schoon haar jas gaat ophangen, bevestigt Mark hun vermoeden door pocherig naar zijn vrienden te lopen. Maar zo dra Mark vertelt dat de dame in kwes tie 'slechts' zijn nichtje is, is de span ning uit de lucht en kunnen ze weer rustig van hun Amstel biertjes genie ten.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 12