Uitslag k u wedstrijd 1997 In het decembernummer van Vers van 't Vat stond een kleurplaat, die door kinderen tot en met veertien jaar bij de redactie kon worden ingeleverd. Ook dit keer hebben daar weer veel kinderen aan meegedaan. Hieronder ziet u de prijswinnaars in de leeftijdscategorieën 0 t/m 3; 4 t/m 6; 7 t/m 9 en 10 t/m 14 jaar. De prijzen zijn inmiddels naar de huisadressen gestuurd. 4 T/M 6 JAAR De vijfjarige Desley v.d. Grint uit Den Bosch heeft in de leeftijdscategorie 4 tot en met 6 jaar de mooiste kleurplaat ingeleverd. "Desley heeft ook de lucht mooi ingekleurd en er zo een 'echte kerstplaat' van gemaakt. Ook het kleurgebruik is goed", aldus de jury. O T/M 3 JAAR Hjardis Wagenaar (2uit Tjallebezol is winnaar in de jong ste leeftijdscategorie. "Hjardis gebruikt al verschillende kleurtjes en dat is opvallend voor zijn leeftijd", aldus het juryrapport. Ga zo door Hjardis! 7 T/M 9 JAAR Michelle van de Sman (9) uit Capelle a/d IJssel heeft er eveneens een echte kerstplaat van gemaakt. Want naast het netjes inkleuren van de plaatjes, heeft Michelle ook gliltertjes gebruikt, waardoor alles er echt 'kerstachtig' uitziet. "Ook het kleurgebruik is goed. Verder valt op dat Michelle al heel netjes binnen de lijnen blijft", aldus de jury. 10 T/M 14 JAAR Chaimaa Aitlayachi (10) uit Utrecht is winnares in de hoogste leeftijdscategorie. De jury vond haar tekening heel mooi ingekleurd. "Netjes, goed kleurgebruik en fees telijk", aldus de jury, die in deze leeftijdscategorie vooral lette op het juiste gebruik van kleuren voor sneeuw, gezichten en bomen.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 5