KORTING OP KAARTEN INDOOR BRABANT armhem - Een groep vrachtwa genchauffeurs en bijrijders van de Unit Gelderland (Horeca) is onlangs geslaagd voor een cursus 'rijden op de vorkheftruck'. Er waren meerdere redenen om de cursus te gaan volgen. Allereerst uit oogpunt van veiligheid: ze zijn nu bevoegd om zelf vorkhef truck te rijden. Ook is verbetering van de inzetbaarheid van mensen en middelen een reden geweest. De chauffeurs en bijrijders kunnen nu ook zelf laden en lossen. De cursus werd verzorgd door Truck training te Rosmalen, in samenwer king met opleidingscoördinator Tom Baars van Heineken. De cursisten ontvingen een certificaat ter afslui ting. den bosch - Van 19 tot en met 22 maart heeft het jaarlijkse internatio nale paardensportevenement Indoor Brabant plaats. Traditioneel vormen De Brabanthallen in de provincie- hoofdstad 's-Hertogen- bosch hiervoor de entou rage bij uitstek. Uiteraard ontbreekt Heineken daarbij niet. (bijvoorbeeld met uw personeelspas), krijgt u éénmalig voor maximaal vier toegangsbewijzen een korting van 50 procent. Deze aanbieding geldt overi gens niet voor de passepartouts. De kaartverkoop is gestart op 2 febru ari. U kunt vanaf 9 maarttot aan het evenement telefonisch reserveren op maandag t/m vrijdag van 10.00-17.00 uur; zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur, via telefoonnummer 073-6212555 of 6212325. Wie sterren als Anky van Grunsven aan het werk wil zien tijdens Indoor Brabant '98, kan daarvoor kaarten reserveren aan de kassa van de Bra banthallen. Wanneer u zich bij het afhalen van de bestelde kaarten legiti meert als personeelslid van Heineken

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 3