PARTICULIERE AMSTELCOLLECTIE OVERGEDRAGEN EINEKE BEDRIJVEN- BRIDGETOERRIOOI I BLUES BROTHERS ZOEKEN VIS AGIST(E) Het Heineken museum streeft ernaar de verzameling Heineken en Amstel artikelen zo volledig mogelijk te maken. Heeft u din gen waarvan u vermoedt dat het museum ze nog niet heeft en wilt u ze afstaan, neem dan contact op met Riet Ketting of Bard Schip horst, tel. 020-5239410/-435. Ketting, Gert den Hertog, Bard Schiphorst, i mijnheer Heyt en Gerrit van Loo amsterdam - Dankzij Raymond Heyt is ons Heineken museum in Amsterdam nu een collectie van 3000 Amstel artikelen rijker. Gert den Her tog, international brandmanager voor Amstel, nam op 22 december Neder lands grootste Amstel verzameling officieel in ontvangst. De beheerders van het Heineken museum Bard Schiphorst en Riet Ketting, en Gerrit van Loo, marketingmanager Amstel, waren hierbij ook aanwezig. Deze unieke collectie is het resultaat van meer dan twintig jaar sparen door Raymond Heyt en zijn broer. Tussen alle artikelen uit de periode 1890- 1997 zit een aantal heel bijzondere dingen, zoals de enige lichtbak in Nederland met het oude Amstel logo, rondleidings boekjes uit 1910 en 1925 en het eerste blikje Amstel bier uit Puerto Rico. Raymond en zijn vrouw Bianca, die thuis speciaal een Amstel kamer hadden ingericht, hadden laten weten de verza meling graag als één geheel over te willen dragen aan het Heineken museum. Als symbool voor de hele collectie overhandigde Raymond aan Gert den Hertog het voorwerp dat hijzelf het mooiste vond: een kleine, zilveren houder voor potloodjes uit 1890, die in een kartonnen doosje met een Amstel opschrift zit. Als blijk van dank kreeg het echtpaar Heyt een replica van het schilderij met een Amstel drinkende dame uit de jaren '50. De Heineken Blues Brothers Revue is op zoek naar een collega die weet hoe je een theatergezelschap van een goed verzorgd uiterlijk kan voorzien. "We zoeken iemand die wat ervaring heeft met het schminken en kleden van toneelgezelschappen. Iemand die dit als hobby heeft", aldus Jake en El- wood. De Heineken Blues Brothers Revue wordt een a twee keer per jaar opgevoerd. Het live-evenement is een productie van de (nationale!) perso neelsvereniging Heineken Bluesband. Wilt u reageren op deze oproep? Bel dan Hans Marck (071-5456708) of Peter Everts (071-5456034). ij mui deiu - Twee Heineken bridge- teams hebben eind november deelge- Hgf Heinekm B_team met van Unks naar rechtS: Hdke nomen aan het bedrijven-bridgetoer- Sac,w Lim Riet Boefm wim Mal noot van Hoogovens. In dit zogenoemde 'viertallen-toernooi' werd gespeeld in drie lijnen: A, B en C. De A-lijn is voor de Nederlandse topspe- lers, de B-lijn voor goede clubspelers en de C-lijn is voor recre atiespelers. Heineken nam deel aan de lijnen A en B. Het A-team eindigde helaas heel laag. De tegenstand was te groot. Het Heineken B-team (zie foto) wist beslag te leggen op de vierde plaats.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 31