GEBOORTEN ZOETERWOUDE Julian, z. v. dhr, R. Smits, (Colonne 7 Ploeg C Export). Niels z. v. mw. C.A.M. Schonewille- Verkerk (Staf Interne Dienst). Emma Dieneke Henriëtte d. v. dhr. A. van der Knijff (WTB (V/0) Export) Marie Hélène Phi- line d.v. dhr. D.A. Wijvekate (Planning 6- Control) Horeca BUITENLAND ACEIUTinilË De heer J. Oliemans is per 15 februari 1998 uitgezonden naar Argentinië, alwaar hij de functie zal bekleden van Group Technical Director bij Cervece- ria y Malteria Quilmes S.A. te Buenos Aires. BURUNDI De heer J.A. Doyer is per 9 februari 1998 uitgezonden naar Burundi, alwaar hij de functie zal bejkleden van General Manager bij Brarudi S.A. te Bujumbura. De heer Doyer bekleedde tot deze datum de functie van General Manager bij Brasseries de Bourbon S.A. te Saint Denis, lie de la Réunion. De heer G.Fr.J.M. Hanin is per 16 februari 1998 teruggekeerd uit Burundi, alwaar hij de func tie bekleedde van General Manager bij Brarundi S.A. te Bujumbura. CHINA De heer H. van Vianen is per 2 februari 1998 teruggekeerd uit China, alwaar hij de functie bekleedde van Electrical Instal lation Engineer bij Hainan Asia Pacific Brewery Ltd. te Haikou. CONCO De heer H.J. Rutgers is per 1 februari 1998 voor een periode van ongeveer 3 maanden uit gezonden naar Congo, alwaar hij de functie zal bekleden van Installation Manager bij Bras series du Congo. De heer Rut gers bekleedde tot deze datum de functie van Chef Service Technique bij Brarudi S.A. te Bujumbura, Burundi. FRANKRIJK De heer M. de Meyere is per 1 februari 1998 teruggekeerd uit Frankrijk, alwaar hij de functie bekleedde van Quality Assu rance Manager bij Brasseries Heineken S.A. te Rueil-Mal- maison. NEDERLAND De heer B.E. Guignard is per 1 januari 1998 vanuit Frankrijk uitgezonden naar Nederland, alwaar hij de functie zal bekle den van Commercial Policy Manager Food te Amsterdam. NIEUW CALEDONIË De heer M.S. de Graaf is per 10 januari 19098 teruggekeerd uit Nieuw Caledonië, alwaar voor een periode van ongeveer 6 maanden gedetacheerd was en de functie uitoefende van Management Trainee bij Gran de Brasserie de Nouvelle Calé- donie te Nouméa. De heer J.P. Boon is per 31 januari 1998 voor een periode van ongeveer 6 maanden gedetacheerd naar Nieuw Caledonië, alwaar hij de func tie zal bekleden van Manage ment Trainee bij Grande Bras serie de Nouvelle Calédonie te Nouméa. ILE DE LA RÉUNION De heer E.A.A. Botterman is per 2 februari 1998 uitgezon den naar He de Ia Réunion, alwaar hij de functie zal bekle den van General Manager bij Brasseries de Bourbon S.A. te Saint Denis. De heer Botter man bekleedde tot deze datum de functie van Financial Direc tor bij S.A. El Aguila te Madrid, Spanje. SURINAME De heer H.A. Both is per 22 december 1997 terugggekeerd uit Suriname, alwaar hij voor een perode van 3,5 maand gedetacheerd was en de functie uitoefende van Installation Engineer bij Surinaamse Brou werij N.V. te Paramaribo. VIETNAM De heer M.J.M.P. de Lepper is per 16 februari 1998 terugge keerd uit Vietnam, alwaar hij de functie bekleedde van Bre wery Manager bij Vietnam Brewery Ltd. te Ho Chi Minh City. GESLAAGD Geslaagd voor het diploma Basisveiligheid (veiligheid 1 dhr. Th.W. van der Aa, dhr. C.M.M. Bertens, dhr. M.A.C. van den Broek, dhr. M. Disco, dhr. F.Th. Dona, dhr. G.J. van Eeten, dhr. W.A.P.M. Erkeland, dhr. J.M.W. van Erp, dhr. G. van Gelder, dhr. F.H.H. van de Griendt, dhr. G.H.F. Hendriks, dhr. P.H.M.M. Hezemans, dhr. M.M.E. de Hoop, dhr. M.H.J. van der Horst, dhr. N.W. Kas- tanja, dhr. Th.G.L. Kolen, dhr. B.H.L. Langanberg, dhr. J.P. Langeweg, dhr. A.M.I. Leerint- veld, dhr. J.P.H. Menkehorst, dhr. B.V.M. Michiels, dhr. G.E. van Mil, dhr. F.A.A.M.I. van Oorschot, dhr. M.J. van Over- dijk, dhr. G.J.H. Polo, dhr. J.M. Quivooij, dhr. J.L.E.C. van Roosmalen, dhr. L.A.G.M. Sta bel, dhr. L.P.J.M. van de Steen, dhr. J.W.Theunissen, dhr. W.A. de Vaan, dhr. F.J. van den Vel den, dhr. J.P. van der Ven, dhr. Th.J.M. Verboort, dhr. A. Voets, dhr. M. van der Wijngaard, dhr. J.C. van Balkom, dhr. G.H.M. Bekkers, dhr. J.M. van Beur den, dhr. F.P. Bos, dhr. B.J.M. Broeken, dhr. J.A.M. Brou wers, dhr. W.J.M. de Bruyn, dhr. B.D.M. Cornelissen, dhr. G.P. Curran, dhr. W.G. van Daalwijk, dhr. W.A.M. van Delft, dhr. M. Demirel, dhr. P. Dommelen, dhr. G. Driessen, dhr. J.G. Dul, dhr. M.A. Fair- weather, dhr. W. van Gooi, dhr. L.F. Guit, dhr. R.G.M. van Hel mond, dhr. W.C.H. van Hout, dhr. C.P.G. de Jong, dhr. F. Kooistra, dhr. H. Ligtenberg, dhr. P.J. de Munck, dhr. J.M. Oerlemans, dhr. R.F.M. Oerle- mans, dhr. A.R. Paltan, dhr. J.C.M. Riksen, dhr. H. van Rix- tel, dhr. A.H. Salfischberger, dhr. M.H. Schel, dhr. P.J.A.W. van Son, dhr. Th.W.G. van der Steen, dhr. M.J. Stuurman,

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 18