AFSCHEID J. DE V AFSCHEID L. SMIT HEID P. HAFKAMP zoeterwoude - Op 13 novem ber vond de receptie plaats ter gele genheid van het afscheid van Jan de Vos. Jan kwam in 1969 in dienst van Heineken in de functie van onder houdsmonteur te Amsterdam. Na als voorman van de Mechanische Werk plaats werkzaam te zijn geweest, kwam Jan in Zoeterwoude achtereen volgens bij de Technische Dienst en als chef onderhoud transportmiddelen in de garage terecht. Het feest startte met een eigentijds nummer van het 'Bruikoor'. Jan Jaap ten Hoor en Steven Siemer belichtten vervolgens Jans loopbaan en persoon. Het trio Fleurop zorgde voor een muzikaal intermezzo over de Carum Carvi, het bijzondere plantje waarover zelfs recent een artikel in Leven in de Brouwerij is verschenen. De mede werkers van de garage kwamen daar op de zaal binnen met een heuse cam per, die helaas van ongemakken voor zien bleek te zijn. Frans Roelfsema bood vervolgens namens de hele groep een omvangrijk cadeau aan. Tot slot is de 'buurtsuper' in de gedaante van Bert Gijsbertse en Henk de Jong aan het woord geweest. Toen pas kreeg Jan de mogelijkheid iedereen persoonlijk de hand te schudden. De aanwezigen wensten hem veel geluk toe en dat hij in goede gezondheid van zijn vrije tijd mag gaan genieten. in zijn laatste functie Horeca-adviseur geweest. Daarnaast is Peter onder meer actief in bestuursfuncties van het Landelijk Hoofdbestuur van Hore- caf. Een horeca-man in hart en nie ren. Na Mignots toespraak werd door de collega's van Bouwadviesbureau en Adviesdiensten onder muzikale begeleiding een act opgevoerd waarin zijn kandidatuur voor de gemeente raad van Amsterdam op een ludieke manier geprezen werd. Peter zelf bedankte zijn vrouw, collega's en rela ties voor de fijne tijd die hij mede dankzij hen bij Heineken heeft gehad. Terwijl de band bleef spelen, volgde na de toespraken de receptie in een gezel lige, informele cafésfeer. fend bij Drankengroothandel Ande- weg Renesse in Dordrecht (inmiddels opgegaan in Heineken Brouwerijen Holland-Zuid). Leen had altijd plezier in zijn vak en zag er altijd goed ver zorgd uit. Vervolgens vertelde Groepsleider Expeditie Joop Borneman dat Leen in de uitoefening van zijn functie nau welijks hoefde terug te vallen op de basis. Eventuele problemen onderweg loste hij vaak zelf op. IJsselmonde heeft voor Leen veel betekend: hij is er geboren, hij is er zijn loopbaan in de drankenwereld gestart en hij heeft er zijn loopbaan afgesloten. Dat hij ook werd gerespecteerd door zijn collega's bleek onder meer uit het feit dat hij 'Pa Smit' werd genoemd. Na nog enige anecdotes, wenste de heer Borneman de familie Smit veel geluk voor de toekomst en overhan digde namens alle collega's een enve loppe met inhoud. Leen Smit (3e van links, met corsage) te midden van zijn collega 's ridderkerk - Op 23 december vond in Bar Salon Pegasus in Ridder kerk de afscheidsreceptie plaats van Leen Smit, die in 1998 met de VUT gaat. Leen werd vergezeld door echt- tenote, kinderen en kleinkinderen. Na de voorontvangst nam Alex Dozy, Regionaal Unit Manager, het woord. Hij toonde met name respect voor het feit dat Leen van zijn 45 arbeidsjaren gedurende 27 jaar de fysiek zware functie van Chauffeur heeft uitgeoe- 12 december werd in de Hooiberg zijn afscheid gevierd. Peter was laatstelijk werkzaam als Adviseur Horeca Bedrijfsadviezen. Peter en zijn vrouw Jeanne werden welkom geheten door Philip de Ridder en Raynaud Mignot. Vele collega's en zakelijke relaties heb ben tijdens de feestelijke en muzikale receptie van de gelegenheid gebruik gemaakt afscheid van Peter te nemen. Raynaud Mignot (Marketing Servi ces Manager Horeca) sprak Peter toe en belichtte zowel de persoon Peter Hafkamp als zijn carrière. In 1961 trad Peter in dienst binnen de afdeling Eigen Exploitaties, welke later onder deel is geworden van Horeca Advies Diensten. Binnen deze afdeling is hij zoeterwoude - Na een dienst verband van meer dan 36 jaar heeft Peter Hafkamp op 1 december zijn loopbaan bij Heineken beëindigd. Op

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 8