Café Hoppe eerste bij biertapwedstrijden Horecava Rick Kempen van café Hoppe uit Amsterdam heeft de eerste prijs Sinterklaas 1997 gewonnen in de categorie 'Individuele Deelnemers' van de Nationale Biertapwedstrijden van het Centraal Brouwerij Kantoor (CBK). De wedstrijden werden gehouden tijdens de Horecava. Deze tweejaarlijkse vak beurs voor de horeca had van 5 tot en met 8 januari plaats in de RAI te Amsterdam. Heineken Brouwerijen was hier aanwezig met een geheel aangepaste en verkleinde stand. Iet accent van onze stand lag dit keer niet op de grootte ervan, maar op een aantal vernieuwingen in het assortiment. Dat uitte zich met name in de audiovisuele presentaties die zowel op een groot scherm als op de vele televisiemonitoren werden getoond. Bezoekers konden hier afwisselend naar films over en com mercials van de Heineken Brouwerij en kijken. Ook was er een live-came- raregistratie over het reilen en zeilen op de stand zelf. De Horecava had de primeur van deze stand, die in samenwerking met de RAI en ons eigen Bouwadviesbureau is gemaakt. Later dit jaar is de stand ook te zien op de regionale horeca vakbeurzen in Rosmalen en Rotter dam. NATIONALE BIERTAPWED STRIJDEN Ook dit jaar vonden tijdens de Hore cava de nationale biertapwedstrijden plaats, georganiseerd door het Cen traal Brouwerij Kantoor. De wedstrij den werden gehouden op woensdag 7 januari. Na een spannende strijd, ein digde Rick Kempen van café Hoppe in de categorie 'Individuele Deelnemers' op de eerste plaats. Hij behaalde 810 punten. Tweede werd Edwin Kuipers van café Touche uit Arnhem met 798 punten. Als derde eindigde Hans Hof- fschlag van eetcafé 't Geveltje uit Vught met 794 punten. In de categorie 'Teams' ging de eerste prijs naar de afvaardiging van Zalen complex Bruini uit Bavel 1582 pun ten). TVveede werd HCR van den Hogen uit Volendam (1575 punten) en derde het team van café Lebbink uit Rotterdam met 1567 punten. De vernieuwde Heineken stand tijdens de Horecava Sinterklaas heeft het in december druk gehad met het bezoek aan diverse Heineken vestigingen. U ziet hier de foto's die na het verschij nen van de vorige Vers van 't Vat zijn binnengekomen bij de redactie.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 4