UIT DIENST na een dienstverband van drie jaar of meer Dhr. J.A.P.W. Willems (Export Duty Free Amsterdam) Dhr. P.M.J.H. van Doorne (Brand Management Zoeterwou- de) Mw. W.A.J. van der Knoop (Kantoororganisatie Zoeterwoude) Dhr. H.W. v.d. Bosch (Team Centr. Bet. Verk./Pers. Services) Dhr. P.B.F. Diesveld (Admini stratie A'dam-Utr.) vest. Hoofd dorp Dhr. M.F. Sonneveld (Rayon vd. Klaauw) vest. Hoofddorp Dhr. DJ. Koster (Planning Control Horeca) vest. Zoeter woude Mw. C.J.M. Wijnhoven-Maas (De Ridder Algemeen) vest. Maastricht Dhr. H. Ramkisoen (Colonne 3 Ploeg A Export) Dhr. S. Saglam (Colonne 3 Ploeg C Export) Dhr. R.D. Neys (Colonne3 Ploeg D Export) Dhr. A. Groenestein (Colonne 5A Ploeg A Export) Dhr. S.K. Ramanand (Colonne 5A Ploeg B Export) Dhr. D.S. Bajnath (Ploeg 2 Bedrijfsrestaurant) allen vesti ging Zoeterwoude. DANKBETUIGINGEN Hierbij wil ik iedereen bedan ken voor de steun en de blijken van belangstelling tijdens de ziekte en het overlijden van Leo. De vele attenties die wij ontvingen tijdens Leo's ziekte, maar ook bij zijn overlijden, van onder meer de Facilitaire Dienst, de Directie, de FNV, de Tafeltennisclub en de Lawn- tennisclub, hebben mijn zoon Jan en mij heel erg veel steun gegeven. Leo was een echte Heineken - rnan, die zich na zijn VUT inzet te voor de oud-medewerkers. Hij was actief bij het organise ren van de bingomiddagen en de jaarlijkse uitstapjes. Hij heeft dit altijd met heel veel plezier gedaan en namens hem wil ik de oud-medewerkers bedan ken voor de vele kaarten die hij tijdens zijn ziekte ontving. Een speciaal woord van dank aan Miryant v.d. Linden die ons ontzettend goed heeft ge steund in de afgelopen tijd. Bep Grunderbeek Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik iedereen bedanken die mijn afscheidsre ceptie tot een succes heeft gemaakt. We vonden het een geweldige middag! Jan en Sjaan Korthout Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken hartelijk bedanken voor de attentie die wij mochten ont vangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. B. Blik Langs deze weg willen wij de directie van Heineken bedan ken voor het prachtige bloem stuk en het drankenpakket dat wij ter gelegenheid van ons 40- jarig huwelijk mochten ont vangen. Het doet je goed te weten dat deze dag door Hei neken niet wordt vergeten. Verder deed het ons goed dat een aantal oud-collega's acte de presence gaf op onze recep tie. Jan en Annie Broer Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken hartelijk danken voor het prachtige bloemstuk en de drankenbon die wij bij ons 55- jarig huwelijk mochten ont vangen. Wij zijn deze dag ont zettend verwend. Verder wen sen wij iedereen een gelukkig en gezond 1998. J. en W. Hollenbrok Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken hartelijk bedanken voor de prachtige bloemen en het drankenpakket die wij ter ge legenheid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. Het doet je goed te merken dat je ook na je actieve tijd bij Hei neken niet vergeten wordt. Nogmaals hartelijk dank. Wim en Annie Savelkouls Langs deze weg willen wij de directie van Heineken hartelijk bedanken voor het prachtige bloemstuk en het drankenpak ket die wij mochten ontvan gen voor ons 40-jarig juwelijk. A. van Beurden Langs deze weg willen wij gaarne de directie danken voor de prachtige bloemen en ver dere attenties die wij uit han den van mevrouw Van Kooten mochten ontvangen ter gele genheid van ons 50-jarig huwelijk. Gezien het grote aantal gouden huwelijken dat tegenwoordig in 'Vers van 't Vat' vermeld wordt bij de 'bedankjes', moet ons bier wel zeer gezond zijn. Atty en Wim Schregel Hierbij willen wij graag de directie van Heineken hartelijk bedanken voor het dranken pakket ter gelegenheid van ons 25-jarig huwelijk. De perso neelsvereniging Cambrinus voor het prachtige bloemstuk en de grote belangstelling van collega's en oud-collega's heb ben wij ervaren als hartverwar mend en onvergetelijk. Nog maals bedankt! Jan en Riek Dijk Er zijn van die momenten dat je je een bevoorrecht mens voelt en zo was het bij mijn afscheid(sborrel) op 28 oktober in Amsterdam. Dank aan een ieder die daaraan heeft bijge dragen, in persoon dan wel via telefoon, brief of telegram. Wat blijft zijn het boeiende bedrijf met interessante men sen, mijn vele goede herinne ringen daaraan en gevoelens van erkentelijkheid voor ondervonden collegialiteit en vertrouwen. Het ga u goed in alle opzichten en wellicht tot ziens. J.G. van Heek Mede namens mijn vrouw dank ik u voor het bezoek van de afgevaardigden van Heine ken tijdens de viering van ons 60-jarig huwelijksfeest. Ondanks de vele jaren die reeds gepasseerd zijn na mijn pensionering, hebben wij uw gewaardeerde belangstelling en het cadeau dat wij bij deze gelegenheid van u mochten ontvangen in hoge mate op prijs gesteld. C.J.G.M.vanDam Langs deze weg willen wij, de 'niet actieven' en 'gepensio neerden', uit Rotterdam- Crooswijk onze dank over brengen aan de directie van HEINEKEN, voor het grandio ze kerstpakket dat wij uit uw naam mochten ontvangen. Overleden IN MEMORIAM i. PAULUS Op 29 november 1997 is de heer J. Paulus, medewerker Reclame Service Dienst, na een zeer langdurig ziekbed, op 51- jarige leeftijd overleden. De heer Paulus trad op 17 april 1967 in dienst bij de Amstel Brouwerij te Amsterdam. Na de fusie met Heineken trad hij op als koetsier bij de Stallen en na enkele jaren stapte hij over naar de RSD in de functie van Uitvoerder. De heer Paulus stond bekend als een zeer gewaardeerde col lega die zijn Amsterdamse humor veelvuldig heeft laten gelden. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe. Collega 's RSD. Overleden gepensioneerden Op 10 december 1997 is de heer W.I.C.A. van Staveren (63 jaar) overleden. De heer Van Staveren is op 1 november 1961 in dienst getreden te Rot terdam. Hij is op 1 januari 1989 met tropenpensioen gegaan. Op 28 november 1997 is de heer A.M.J. Maas (78 jaar) overleden. De heer A.M.J. Maas is op 1 februari 1971 in dienst getreden te Bunnik. Hij is op 1 november 1984 met pensioen gegaan. Op 28 november 1997 is de heer G. Dooyeweerd (70 jaar) overleden. De heer G. Dooye weerd is op 27 juli 1942 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is op 1 juni 1992 met pen sioen gegaan. Op 26 november 1997 is de heer J.A. van der Schoot (74 jaar) overleden. De heer Van der Schoot is op 1 september 1959 in dienst getreden bij Amstel. Hij is op 1 februari 1988 met pensioen gegaan. Op 30 november 1997 is de heer H. van Breukelen (70 jaar) overleden. De heer Van Breukelen is op 1 november 1953 in dienst gei reden. Hij is op 1 oktober 1988 met pen sioen gegaan. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 15