k -5. 1 MT ftó-v jB c Ji - Junkie XL wint Heineken GEWONNEN DOOR ZWEDEN DAVIS CUP FINALE Crossover Award Hïineke 1 1 Winnaar Junkie XL in actie tijdens de Final Groove enkelspel versloeg hij Michael Chang, en in de dubbel bezorgde hij samen met Nicklas Kulti Zweden een belang rijke voorsprong door te winnen van de Amerikanen Todd Martin en Jonathan Stark met 6-4, 6-4, 6-4. Met de wedstrijden in de revanche werd ten slotte het toernooi beslist met 6-1, 6-1 voor Björkman tegen Stark en 7- 6, 6-7, 6-4 voor Larsson tegen Chang. De Davis Cup Finale 1997 tussen Zweden en de Verenig de Staten, is glansrijk door het Zweedse team gewon nen met 5-0. De finale van dit landentoer- nooi vond plaats van 28 tot en met 30 november in Malmö. Het was de zesde keer dat Zweden de beker in de Davis Cup veroverde. Jonas Björkman was de grote held van het weekend. In de eerste serie Junkie XL is de winnaar van de Hei neken Crossover Award 1997. De band, met onder anderen Urban Dan ce Squad-frontman Rudeboy in de gelederen, wint hiermee een optreden in New York. Zaterdag 27 december namen de leden van Junkie XL hun prijs in ontvangst. Dat gebeurde tij dens de Final Groove van de Heine ken Crossover-clubtour in de Amster damse Melkweg. De winnende formatie was het afgelo pen jaar een van de meest spraakma kende nieuwe acts. Hun muziek wordt getypeerd als de ultieme crossover tussen dance en rockmu ziek. Zo kwamen ze in het nieuws omdat ze het voorprogramma moch ten verzorgen van de optredens van de wereldvermaarde Engelse band the Prodigy bij onze oosterburen. Verder ontving de Nederlandse muziekpers het debuutalbum 'Saturday Teenage Kick' met veel enthousiasme. Tijdens de Final Groove gaf Junkie XL opnieuw een daverend optreden ten beste. Dat deden ook de mede-finalis ten OPEX en Prince Abooboo. Diverse DJ's 'smolten' de avond tot een geheel. zoeterwoude - Diverse colle ga's hebben er wellicht al een in huis. Want wie in de derde week van janu ari bij de Golff-supermarkten in Gro ningen, Friesland, Drenthe en Zee land een krat Heineken kocht, kreeg daar gratis een Heineken skimuts bij. Om ook collega's in de rest van het land goed gemutst te laten zijn, heeft Nationaal Accountmanagement van Heineken veertig mutsen beschikbaar gesteld om te verloten. Wilt u ook in aanmerking komen voor zo'n groene, warme muts om hele maal voorbereid te zijn op het moment dat Koning Winter gaat toe slaan of om in stijl de Olympische Winterspelen op de televisie te kun nen volgen, stuur dan een (brief)kaart naar de redactie Vers van 't Vat onder vermelding van 'actie muts'. (Voor het adres zie het colofon op pagina 2 van dit nummer). Vermeld op de kaart uw naam, personeelsnummer, adres en woonplaats en geef antwoord op de vraag 'in welke stad worden de Olym pische Winterspelen dit jaar gehou den?'. Uw kaart moet 13 februari bij ons binnen zijn. De mutsen worden verloot onder de inzenders van een goed antwoord.

Vers van 't Vat | 1998 | | pagina 12