Win een kuiste fee AFSCHEID .J. DE VAAN dote. Bij zijn eigen receptie in de Cam- brinuskelder werd Bert toegesproken door zijn chef Machteld Massee. Ver der waren er veel mensen die hem graag in het zonnetje wilden zetten: door zijn collega's, door oud-mede werkers en door zijn trimclub Conditio werd hij toegesproken en - gezongen. De muziek band TotDieTintelt zorg de voor een muzikale omlijsting van deze ge zellige middag. Vele col lega's en oud-collega's kwamen afscheid nemen van Bert, die altijd een markant figuur was bin nen de Bossche brouwe rij- de heer Van Heek in de gelegenheid gesteld om op informele wijze afscheid van collega's te nemen. De heer Van Heek is ruim 26 jaar werk zaam geweest bij Heineken in diverse functies. Zo was hij van 1976 tot 1979 Hoofd Bedrijfsoutillage bij Dranken groothandels, waarna hij via de afde ling Physieke Distributie in 1987 werd benoemd tot Manager Centrale Inkoop Machines en Apparatuur. Na een aantal jaren in een logistieke func tie binnen HTS werkzaam te zijn geweest, werd hij in 1994 benoemd tot Directeur Proseco. De heer Vuur steen bedankte hem in de toespraak voor zijn inzet voor de onderneming en prees vooral zijn grote integriteit. Een eigenschap die met name in zijn laatste functie zeer gewaardeerd werd. Tot slot wenste de heer Vuur steen de heer en mevrouw Van Heek al het goeds voor de toekomst. Alleen degenen die snel reageren, maken kans op een flitsend Amstel kostuum voor de feestdagen. Geef de redactie door waarom jij in het nieuw wilt met kerst en oud nieuw. Of, dames, waarom je vindt dat jouw echtgenoot of vriend toe is aan een pak van moderne snit! Je omschrijving mag kort zijn of lang of vrolijk, maakt niet uit, als het maar origineel is. Een vriendschappelijke jury beoordeelt de inzendingen. De drie pakken (respectievelijk maat 50, 52 en 54) zijn getest in de fotostudio door de drie acteurs die een centrale rol in de nieuwe Amstel-campagne gaan spelen. Amstel stelt de pakken ter beschikking voor een verloting in Vers van 't Vat. Wil je meedoen? Zorg dan dat je inzending uiterlijk maandag 22 december bij ons op de redactie is. Het adres: Heineken, Vers van 't Vat, Post bus 530, 2380 BD Zoeterwoude. Via interne post: kamer 2.335 Z'Wou. Via cc:Mail: RedactieVERSVAT. Vergeet niet je personeelsnummer en de gewenste kostuummaat te vermel den! Geef bovendien het adres op waar je 23 december bent (dan weten we waar we het pak kunnen laten bezorgen, mocht je in de prijzen val len!) den bosch - Bert de Vaan, Senior Projectleider binnen de Technische Dienst van onze brouwerij in Den Bosch, nam op 20 november afscheid om per 1 december te gaan genieten van zijn VUT. Bert trad in dienst bij Heineken in augustus 1962 als Chef Planning en Werkvoorbereiding Technische Dienst. Sinds 1984 was hij Projectleider voor de Energiedienst. Hij is altijd een van de mensen geweest die bij recepties, borrels en feesten zorgden voor de vrolijke noot, met een lied, een sketch of een anek- amsterdam - Per 1 november 1997 maakt de heer J.G. van Heek gebruik van de VUT. Ter gelegenheid hiervan werd op 28 oktober jongstle den een afscheidsreceptie gehouden in de Proeverij van het Ontvangstge bouw in Amsterdam. Op deze gezelli ge receptie waar de heer en mevrouw Van Heek met hun twee dochters en schoonzoon aanwezig waren, werd

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 8