COLCNIUE 007 tussen James Bond en de nieuwe colomte: "James Bond staat voor samenwerking en professionaliteit. Die begrippen staan ook centraal voor Colonne 007. Deze is opgebouwd door de professionele samenwerking van alle betrokken Heineken mede werkers, en die van de medewerkers met de leveranciers." Gijs Vos, projectmanager Verpakken van Colonne 7 en mede-organisator, vertelde na afloop: "De middag is heel goed verlopen. En een groot deel van het succes komt voor rekening van de mensen van de colonne zelf. Ook daarin zagen we de professionele samenwerking: zij hebben vandaag heel hard gewerkt om een en ander voor elkaar te krij gen. Zij hebben bij voorbeeld voor attributen gezorgd en ook wat acteer- rollen in onze 'Bond-film' ver vuld. Het idee voor dit openingsspek takel bestond al vrij lang, maar het organiserend comité is pas enke le weken geleden begonnen dat idee vorm te geven. Bovendien moest een van de drijven de krachten achter deze actie, Esther Boot, wegens ziekte haar taken hal verwege staken. Dus we hebben dankbaar gebruik gemaakt van elke helpende hand." De medewerkers van Colonne 7 waren ook enthousiast: "Wij wisten van tevoren wel een beetje wat ons te wachten stond, doordat we bij de organisatie zijn betrokken," aldus Ruud Tromp, een van de 'body guards'. "Maar toch ben ik verrast door de uitvoering. Het was letterlijk en figuurlijk een en al vuurwerk, je kwam ogen tekort. Dat laatste kwam overi gens deels doordat er zoveel mensen waren. Alle colon nes waren dan ook stilgezet om alle medewerkers de ge legenheid te geven dit mee te maken." De omvang van het publiek overtrof de verwachting van de organisatie: er zijn ongeveer vijfhonderd mensen komen kijken. EICEBI IDEEËIU Daphne Deckers heeft in de nieuwe James Bond-film Tomorrow never dies' een kleine rol als perschef. In die zelfde film speelt Heineken ook een rol in de vonn van fusten die van een vrachtwagen afrollen. Dit, met de Bond-promotie die Heineken in november op de winkelvloer had en de naam van de nieuwe colonne, was de aanleiding voor het idee om Daph ne Deckers uit te nodigen voor de ope ning. Daphne was enthousiast over het script. Ze heeft bovendien eigen ideeën aangedragen, zoals haar Engel se tekstregel, afkomstig uit de nieuwe film. James Bond, die in dit geval een wat klunzige held bleek te zijn, werd gespeeld door Michael Kamp van theatergezelschap 'Het Monsterver bond'. De 'schurken' in het zwart kwamen eveneens van dit gezelschap, net als de mensen die de kostuums, het licht en het geluid verzorgden. Regisseur Andreas Vonder liet weten dat iedereen het een zeer geslaagd project vond. De samenwerking met de organisatie is prima verlopen. "We zijn twee weken van tevoren ge vraagd hieraan mee te werken. Er is in heel korte tijd door veel mensen een prima act neergezet. Met Daphne ging het samenwerken ook heel goed. Het is soms moeilijk als er een beroemd heid bij betrokken is die een special treatment krijgt, maar Daphne is een heel flexibel persoon." Colonne 7 is in september begonnen met proefdraaien. Dankzij de ervaring die al was opgedaan met Colonne 2, het voorbeeld voor deze nieuwe moderne colonne, is de start snel ver lopen. Sinds de officiële opening draait de lijn volop mee in de vijfploegen dienst.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 25