intens gevoeld dat ook Michel voor anderen een zeer warm en zeer betrokken persoon was. Wij hopen en weten dan ook dal Michel niet alleen voor ons als gezin, maar ook voor vele anderen een onvergetelijk iemand zal blijven. Dit zal ons zeker de kracht geven om ver der te gaan. Nogmaals heel hartelijk dank. José de Goey-Groenen Carien en Marlijn Hierbij neem ik deze gelegen heid te baat om, ook namens mijn vrouw en kinderen, Hei- neken en mijn collega's en vrienden hartelijk te danken voor de fijne tijd die ik met u gehad heb en voor het gezellige afscheidsfeest en de mooie en dierbare cadeaus die ik van u heb mogen ontvangen. Harry Francken Hiermee bedanken wij de directie van Heineken voor het mooie bloemstuk, de dranken bon en het gezellige bezoek van mevrouw Van Kooten ter gelegenheid van ons 55-jarig huwelijk. Ton en Jan Sluijter Graag willen mijn kinderen en ik de directie bedanken voor de bloemen die wij tijdens de ziek te en na het overlijden van mijn man en onze vader moch ten ontvangen. Ook bedanken wij M. v.d. Linden en A. Ber- tens en de oud-collega's voor hun medeleven tijdens de ziek te van Cor en de aanwezigheid bij zijn uitvaart. Dat was een grote steun voor ons. Mien de Blok-Van Th iel Een dag om nooit te vergeten, dal was 1 oktober jongstleden. Wat hebben mijn vrouw en ik en onze kinderen genoten. Van zo'n manier van afscheid nemen kan je slechts dromen. De feestcommissie van DCS en Verpakken hebben er een onvergetelijke middag van gemaakt. Dank voor de vrien delijke woorden, de lopende band en het 'i'ustje' met inhoud. Een ieder die meege werkt heeft aan deze afscheids- middag heel hartelijk bedankt. Piet Zuiderwijk Op 18 oktober jongstleden werden wij aangenaam verrast met een prachtige plantenbak, cadeau gedaan ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijks feest. Hiervoor onze hartelijke dank, het was fantastisch. Frans de Jong en Jopie de Jong-Phiferons Wij waren blij verrast met de zeer royale attentie ter gelegen heid van ons 40-jarig huwelijk. Na negen jaar gepensioneerd te zijn, blijkt uit het oog niet uit hel hart te zijn. Mede namens Riet hartelijk dank hiervoor. Ben Vink Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik langs deze weg de directie van Heineken, het managementteam, collega's en bekenden hartelijk bedanken voor de bloemen en cadeaus ter gelegenheid van mijn afscheid. Nog lange tijd zullen wij met veel vreugde hierop terugzien. L. van de Heuvel Wij danken Heineken voor het prachtige bloemstuk en het drankenpakket die wij in ont vangst mochten nemen tijdens ons 25-jarig huwelijksfeest op 13 oktober jongstleden. Jo en Marij van Straalen Op 30 oktober jongstleden hebben wij ons 50-jarig huwe lijk mogen vieren. Dat deze dag niet ongemerkt voor ons is voorbijgegaan, bleek onder andere toen mevrouw Wohl gemuth ons kwam verrassen. Namens Heineken bood zij gelukwensen aan en deed dit vergezeld gaan met diverse geschenken. Het heeft ons zeer getroffen en wij zijn dan ook dankbaar voor de blijken van belangstelling. A.J. Voortman en Y. Voortman-De Jong Mede namens mijn vrouw Henny wil ik de directie van Heineken hartelijk bedanken voor de bloemen en het dran kenpakket dat wij bij ons 40- jarig huwelijk mochten ont vangen. Henk Alles Hierbij wil ik iedereen bedan ken voor de steun en belang stelling bij het overlijden van mijn man harrie Stuiver. Fieri Stuiver, kinderen en kleinkinderen Overleden IN MEMORIAM H. STUIVER Op 29 november jl. is overle den de heer Harrie Stuiver. Hij werd 58 jaar. Harrie kwam in dienst van de Bossche brouwerij in maart 1966. Hij begon als Bedienings man in de aldeling Verpakken. Door zijn goede functioneren werd hij in 1971 Algemeen Colonne Reserve. In 1975 stap te hij over naar de Helderbier- kelder. Harrie was een man die met iedereen overweg kon. Hij was een harde werker, een oprech te man met het hart op de goe de plaats. Hij was geen branie schopper, maar een rustige vent die wanneer het nodig was zijn mond opendeed. In 1994 maakte hij gebruik van de Vertrekregeling voor mede werkers van 55 jaar en ouder en hij wilde samen met zijn vrouw Fien een heleboel gaan ondernemen. Al vrij snel nadat hij gestopt was met werken openbaarde zich bij hem een kwaadaardige ziekte met een onomkeerbaar proces. Wij wensen zijn vrouw Fien en de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet Op 21 november 1997 is dhr L.J. Grunderbeek (65 jaar) overleden. Dhr. L.J. Grunderbeek is op 1 maart 1968 in dienst getreden te Den Bosch. Hij is op 1 oktober 1997 met pensioen gegaan. Op 8 november 1997 is de heer J.A. Edixhoven (77 jaar) over leden. De heer J.A. Edixhoven is op 2 oktober 1944 in dienst getre den te Rotterdam. Hij is op 1 september 1985 met pensioen gegaan. Op 4 november 1997 is de heer RJ. Koekebakker (73 jaar) overleden. De heer P.J. Koekebakker is op 1 december 1975 in dienst getreden bij Drankenhandel Annaert, Dieben en Bagger. Hij is op 1 mei 1989 met pen sioen gegaan. Op 5 november 1997 is de heer A.N. Raadsen (77 jaar) overle den. De heer A.N. Raadsen is op 13 april 1936 in dienst getreden te Rotterdam. Hij is op 1 juni 1985 met pen sioen gegaan. Op 20 oktober 1997 is de heer W.C. Both (90 jaar) overleden. De heer W.C. Both is op 16 april 1928 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is op 1 maart 1972 met pen sioen gegaan. Op 30 oktober 1997 is de heer G.A.W.F. Losecaat van Nou- huys (68 jaar) overleden. De heer G.A.W.F. Losecaat van Nouhuys is op 1 juli 1961 in dienst getreden te Leiderdorp (Drankenhandel). Hij is op 1 oktober 1994 met pensioen gegaan.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 19