Nieuwe opslagruimte brouwerij De Ridder de afdeling Brouwen in Zoeterwoude. Jaap Kaan ging op gegeven moment naar een andere ploeg, en zelfs naar een andere afdeling, zodat het contact wat minder werd. "Maar we zien elkaar toch nog geregeld. Vooral privé." Jaap Kaan, tegenwoordig teamleider Colonne 7, was verbaasd toen hij van Marcel hoorde dat hij de Amstel Vriendschapstrofee zou krij gen. "Je leest er natuurlijk over in Vers van 't Vat. Ineens komt hij bij mensen die je kent. En dan hoor je dat je hem zelf krijgt...Ik voel me echt heel vereerd. Ik had niet gedacht van mezelf dat ik er zo blij mee zou zijn", reageert Jaap Kaan. "Het is waar, we hebben altijd prettig samen gewerkt en kunnen goed met elkaar opschieten. Nog steeds. Gelukkig kunnen ook de wederhelften goed met elkaar opschieten. De Amstel Vriendschapstrofee spreekt me extra aan, omdat ik bij de Amstel Brouwerij heb gewerkt. Daar ben ik, bijna nog in mijn korte broek, begonnen bij de Kwaliteitsdienst." Jaap Kaan weet al aan wie hij op zijn beurt de trofee gaat uitreiken. Wie dat is, houden we nog even geheim. De trofee gaat in ieder geval de Zoeter- woudse vestiging verlaten... Brouwoperator Marcel Janssen, die vorige maand de Amstel Vriendschaps trofee kreeg, hoefde er niet lang over na te denken aan wie hij de trofee zou geven. Zijn keuze viel op Jaap Kaan, voormalig leidinggevende en inmiddels een goede vriend van Marcel. Jaap is jarenlang mijn groepsleider geweest in groep 2 bij Brouwen. Maar hij gedroeg zich niet als een leidinggeven de, maar als een gelijke. Hij is een heel sociaal mens. Toen we allebei privé een moeilijke tijd doormaakten, kon den we goed met elkaar praten. We hadden steun aan elkaar en zijn ten slotte goede vrienden geworden. We zijn zelfs, met een hele groep, op win tersportvakantie geweest", vertelt Marcel Janssen, brouwoperator C bij De opslagruimte aan de Beat- rixhaven bij de brouwerij zelf voldeed niet meer aan de gestelde eisen voor opslag van levensmiddelen. Een splinter nieuwe opslagruimte werd gevonden in Gronsveld. De oplevering hiervan vond plaats op 21 november. Vermeer Logistics verhuis de alle kratten, fusten, het reclame materiaal, een deel van de grondstof fen en het verpakkingsmateriaal. De nieuwe locatie is per 21 november in gebruik genomen. Maastricht - Vrijdag28novem ber vond de feestelijke opening plaats van de nieuwe opslagruimte van Brouwerij De Ridder in Gronsveld, Maastricht. Daarbij waren alle betrok kenen van de brouwerij en medewer kers van Venneer Logistics aanwezig.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 14