NlCKr IDOLEN ONTMOETEN FANS OP PEPSIPOP '97 ririnr fl-ClClC Naar aanleiding van het succes van vorig jaar, besloten Vrumona en Pepsi Cola International om dit jaar, in samenwerking met Mojo concerts, opnieuw het muzikale evenement Pepsi Pop te organiseren. Het concert be-stond uit 28 groepen/artiesten die op 14 oktober ruim tienduizend jon geren een onvergetelijke avond bezorgden. Het ruim vijf uur durende evenement werd afge sloten met de razend populaire band 'The Backstreet Boys'. t i De meeste jonge fans hadden zich al uren van tevoren verzameld rondom Ahoy' in de hoop hun idolen te zien of zelfs brieven en cadeaus te kunnen overhandigen. De uitgelaten sfeer was lang voor aanvang te proe- zo'n veertig kids voor Ahoy' om een glimp op te vangen van hun idolen". Woensdagavond om vijf uur was het dan zover. De ringen van het voorma lig sportpaleis waren gevuld met fans en grote spandoeken met teksten als enthousiast te zijn bij de hieraan voor afgaande acts. DE HITSTOOMTREIN ven. Bart Gielens, evenementenma nager van Vrumona: "Het begon eigenlijk al maandagmiddag tijdens de repetities. Toen bivakkeerden er al 'God blessed us when he made the Backstreet Boys'. De organisatie had deze band bewaard als 'toetje', maar dat weerhield de menigte er niet van De sponsor had iedere bezoeker bij binnenkomst een lampje uitgereikt, waardoor in Ahoy' een prachtige ster renhemel ontstond. De hele zaal kolk te vanaf de eerste act van de Deense groep Aqua (bekend van de hit Barbie Girl). Vervolgens ging de hitstoom trein op weg. Via Nederlandse artie sten als Hero (=Anthonie Kamerling), Tim Immers (bekend van de serie GTST) en het eigenwijze Amsterdamse meidentrio O die Drie, ging het vlie gensvlug naar internatio nale artiesten als de jon gensformatie 'N Sync, de Italiaanse Elisa en de 9- jarige Aaron Carter. Het bijdehandje Aaron Carter (twee turven hoog) zong het nummer 'Crush on you' alsof hij na jaren ein delijk de ware gevonden had. Aaron vergat af en toe zijn danspasjes, maar dat werd juist erg aandoenlijk bevon den. De presentatoren Wessel van Diepen (onder andere discjockey bij Radio 538 en te zien op TMF) en de Engelse zanger Kavana hielden in de aankondigingen goed de vaart erin. Wessel van Diepen liet gedurende het spektakel zo'n dertig keer de woorden 'Backstreet Boys' vallen, waardoor de kids iedere keer weer massaal luid keels reageerden. Het was een spel want natuurlijk hadden ze in het pro-

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 8