GES LAAG DE D IPLOM A - UITREIKI l\lG I lil DE BOSCH Maurice de Hoop De unitmanager Herman Ubbink (op bovenstaande foto rechts) benadrukte in zijn toespraak, die aan de uitreiking voorafging, het belang voor Heineken en voor de cursisten van het volgen van opleidingen. Daarnaast bedankte hij ook de uitgenodigde partners: zij hebben tenslotte begrip getoond en ondersteuning geboden tijdens de stu dietijd. Kalb en Meijer hebben de geslaagden alle lof toegezongen in een lied dat ze speciaal voor deze gelegenheid had den geschreven: u bent, na kei hard zwoegen, met al die uren studie eindelijk klaar U mag trots zijn op uzelf dat u 't allemaal heeft volbracht met een gemiddelde leeftijd van 42,8. 'Mensen Maken Heineken', dat maakt u samen waar! bier Heineken pils lid van V.C.H./van Tartwijk horecagelegenheid Vele tv-programma Een goede film 's nachts te wekken voor Moussaka (Grieks gerecht) vakantieland Italië den bosch - Zo'n hon derd medewerkers van Heineken Den Bosch kre gen op 3 oktober de diplo ma's uitgereikt voor de cursussen die zij onlangs met goed gevolg hebben afgesloten. De diploma-uitreiking was een feest. In de eerste plaats omdat de cursisten voor hun opleiding zijn geslaagd, maar ook omdat er een feestelijk program ma voor hen was opgezet. Tussen de toespraken en de uitreikingen door trad het cabaretduo Edna Kalb (zie foto links) en Fred Meijer op en de dag werd afgesloten met een hapje en een drankje om het suc ces te vieren. trots op Annelieke ik onderneem in mijn vrije tijd. Volleybal muziek Diverse pop favoriete cd Joe Cockèr Live schrijver Stephen King/Alister Maclean film Dying Young (27) Multifunctioneel storingsmonteur Verpakken Den Bosch

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 6