G. HAKZE 25-JARIC B. SPOEI AFSCHEID E J.C. POLDERDIJK werd uitgelicht. Zij boden hem daarop een. hogedrukreiniger aan om zijn auto en zijn straatje schoon te hou den. Ook zijn dochters hadden een cadeau voor hem. Geert heeft name lijk eens gezegd: "Als ik ophoud met werken wil ik een wandelstok en een keeshond." Deze opmerking hebben de dochters Hakze serieus genomen: zij gaven hem een echte keeshond van twee maanden oud. Na alle toespraken volgde een receptie in een gezellige Limburgse sfeer. grou - Op 1 oktober werd het 25- jarig jubileum gevierd van Berend Spoelstra, magazijnmedewerker in Grou. Tijdens de voorontvangst met vrienden en enkele familieleden, waaronder zijn drielingbroers, werd door Regionaal Unitmanager Jan- Ernst Veenman bij Berend het gouden speldje opgespeld. In de toespraak door de heer Van der Sijde werden vele anekdotes over Berend verteld. Een daarvan verhaal de hoe de 'Spoelies', zoals de familie zoeterwoude - Na een dienst verband van bijna 29 jaar heeft Hans Polderdijk op 1 november zijn werk zaamheden voor onze brouwerij in Zoeterwoude beëindigd. Op 27 okto ber was er een afscheidsreceptie in De Hooiberg. Velen maakten van deze mogelijkheid gebruik om afscheid van Hans te nemen, zowel (oud-)collega's als externe relaties. Nico Nusmeier, unitmanager Brou werij Zoeterwoude, schetste op een herkenbare wijze de loopbaan van Hans. Op 1 januari 1969 is hij als Onderchef Technische Dienst begon nen in de toenmalige Brouwerij te Rotterdam, waar hij bijna twee jaar later Chef Elektronische Werkplaats werd. Deze functie heeft hij ook na zijn overplaatsing naar de Brouwerij te Zoeterwoude in 1973 een tijd behouden. In oktober 1981 werd Hans benoemd tot Projectleider bij het Projectbureau Nieuwbouw en vijftien jaar daarna promoveerde hij tot Seni or Projectleider. Collega (Co) De Winter nam het woord van Nico Nusmeier over en gaf een nauwkeurige beschrijving van de persoon achter de functionaris Polder dijk. Op een subtiele maar ludieke wij ze werden de diverse karaktereigen schappen van Hans benoemd en toe gelicht. Na een kort en treffend afscheidswoord van Hans zelf, schud den velen hem en zijn echtgenote Jeanette de hand. Het was een waar dig afscheid van een waardig collega. herten - Op 10 oktober vierde Geert Hakze zijn afscheid in het Ool- derhof te Herten. Geert heeft 28 jaar gewerkt bij de Horeca Technische Dienst van verschillende Heineken- vestigingen, onder andere Nuth, Bre da en Eindhoven. In die tijd heeft hij ook twaalf jaar deel uitgemaakt van de Ondernemingsraad Horeca. Geert zal in zijn vrije tijd onder andere veel gaan tennissen en fietsen, zoals hij zelf vertelde. Marco van Duuren, regiohoofd van het Regionaal Service Centrum-Zuid, sprak Geert toe en schetste zijn loop baan. Daarna deden zijn collega's (monteurs en Binnendienstmede werkers) een sketch waarin een aan tal hoogtepunten van zijn loopbaan

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 28