Spannend biljarttoernooi in 's-Hertogenbosch EU WE VOORZITTER FANFARE V.l.n.r. Sjef Schellen (nieuwe voorzitter), Jo van Berkom (vice-voorzitter) en Wint Römkens (scheidende voorzitter) dem bosch - De biljartverenigin gen van vier vestigingen hebben op 4 en 18 oktober een spannend Alterna tieve Sportdag Biljart (A.S.B.-(Toer nooi gespeeld. Ook al zag het er hal verwege het toernooi nog even heel anders uit, de vereniging van 's-Herto genbosch is uiteindelijk de winnaar geworden. Het A.S.B.-Toernooi is sinds 1983 een jaarlijks terugkerend sportevenement voor de biljartverenigingen van de vestigingen Bunnik, Amsterdam, Zoe- terwoude en 's-Hertogenbosch. De organisatie is in handen van de biljart vereniging van Heineken 's-Hertogen- bosch. "De mensen kijken er elk jaar weer naar uit", aldus M. Driehuizen, een van de organisatoren. "En dit jaar was het wel een bijzonder spannende wedstrijd. De vier teams zaten elkaar bijna voortdurend heel dicht op de hielen." De biljarters van Zoeterwoude vorm den op de eerste dag het sterkste team. Aan het eind van de middag hadden ze een voorsprong op de andere teams. Op 18 oktober haalde 's-Herto genbosch deze voorsprong echter helemaal in. De twee teams eindigden allebei met 290 punten. Maar omdat 's-Hertogenbosch in de onderlinge wedstrijd van Zoeterwoude had gewonnen, gingen de Bossche biljar ters toch met de eerste prijs naar huis. Amsterdam kwam op de derde plaats met 283 punten en Bunnik eindigde met 279 punten. De prijsuitreiking werd verzorgd door de heer ir. C. Scheltema, erelid van de personeelsvereniging van onze brou werij in 's-Hertogenbosch. Diny Kou- wenberg, de eerste vrouw die ooit deelnam aan het toernooi, nam de beker namens haar vereniging in ont vangst. dem bosch - De Heineken Fanfa re van onze Bossche brouwerij heeft een nieuwe voorzitter. Sjef Schellen is zijn naam. Hij is 25 oktober met alge mene stemmen gekozen tot opvolger van Wim Römkens, die enige tijd gele den is teruggetreden. Sjef, sinds kort met de VUT, is geen onbekende bij de Fanfare. Hij zat, totdat hij in 1988 door Heineken werd uitgezonden naar het De heer Scheltema (r.) overhandigt de le prijs aan mevrouw Kouwenberg buitenland, gedurende 15 jaar in de Commissie van Advies. De nieuwe voorzitter speelde zelf nooit in de Hei neken Fanfare. Hij is van huis uit cel list en koordirigent. Aan de voorwaar de dat een voorzitter binding moet hebben met muziek, voldoet hij dus ruimschoots. "Ik ben er trots op dat de keuze op mij is gevallen. Het is een eer. Uiteraard vind ik het ook een leuk vooruitzicht om als voorzitter actief te zijn met mijn hobby, muziek", aldus Sjef Schellen, die op 1 november werd voorgesteld aan het publiek. Dat gebeurde bij gelegenheid van het tra ditionele jaarconcert in het Heineken Ontspannings Centrum. De fanfare in actie

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 23