ftÓfH Marcel Janssen (brouwoperator C bij de afdeling Brouwen in Zoeter- woude) is zeer vereerd dat hij deze maand de Amstel Vriendschapstro fee krijgt van Gé van Winkel (PA PI in Zoeter - woude). Toen zij elkaar leerden kennen in 1985 waren zij nog 'gewoon' collega's. In 1985 werd ik in mijn toenmalige functie als besturingstechnicus van het dienstgebouw overgeplaatst naar het brouwhuis", zegt Gé. Het brouw huis was toen in een fase van moder nisering. Gé vertelt verder dat in de moderniseringsfase veel overleg moest worden gepleegd met de pro cesoperators, want 'in zo'n periode van brouwen en testen gaat er van alles mis". Wat Gé toen opviel was dat Marcel in die drukke en onrustige periode altijd rust uitstraalde en syste matisch de problemen oploste. In die tijd was Marcel nog 'gewoon' een col lega volgens Gé, maar zij konden het goed met elkaar vinden. De gemeen schappelijke passie voor motorrijden én de humor van de beide mannen zorgden voor een beginnende vriend schap. Gé: "Nu hebben motorrijders altijd stof tot praten en zo werden de banden verstevigd en mondden uit in gezamenlijke activiteiten zoals gezelli ge avonden uit en samen op de win tersportvakanties. Onze wederhelften zijn inmiddels ook goede vriendinnen geworden." Marcel beaamt alles wat Gé zegt, maar voegt nog één ding toe: "Een belangrijke basis van onze vriendschap is óók dat we geen blad voor de mond nemen, allebei een gro te mond hebben én dit juist van elkaar waarderen". Gé: "Ik geef Marcel deze trofee dan ook graag als waardering voor onze vriendschap". Marcel is zichtbaar vereerd en spreekt de hoop uit "dat hun vriendschap nog lang zal blijven bestaan". Wat overigens bij de overhandiging opviel, was dat Marcel Marcel Janssen (links) en Gé van Winkel de trofee uitermate aandachtig bestu deerde. Wat bleek nuhij had het beeldje nog nooit gezien! "Ik heb blijk baar nooit goed naar de Amstel Vriendschapstrofee foto's gekeken, want ik lees Vers van 't Vat toch wel altijd", meent Marcel. En bij Gé staat het beeldje in de huiskamer, maar dat was Marcel blijkbaar nooit opgeval len. NOVEMBER O Uitlevering Eindejaarsbier '1998 (Heineken Brouwerijen) O Heineken Night of the Proms (23 november tot en met 2 december: in recordtempo uitverkocht) DECEMBER O Nieuwe commercial Amstel JANUARI O Heineken merk 125 jaar jong (Wijzigingen voorbehouden. Voor meer infor matie over genoemde culturele evenementen kunt u terecht bij de plaatselijke WV's.)

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 22