UITGEBRACHT OVER SPONSORING Wie weet is dat in de toekomst nog te realiseren. Het is een apparaatje dat meteen opmerkt wanneer er een teveel aan C02 in een ruimte aanwe zig is. En dat biedt je extra veiligheid. Als kelderbierchauffeur heb je geen bijrijder. Wij gaan dus vaak alleen ruimtes in waar een kelderbierinstal- latie staat. Als daar teveel C02 hangt, merk ik dat aan mijn ademhaling en aan het feit dat de lucht ijl is en een klein beetje naar bier ruikt. Voordat de techniek zover was dat deze detector op de markt was, was dat voor mij het signaal dat ik snel naar buiten moest gaan. Nu waarschuwt het apparaatje mij." Intussen is de kleine detector ook geïntroduceerd bij Brand en Vrumo- na. Tevens bestaat er in de brouwerij wereld belangstelling voor. De Mini C02 monitor is opgenomen in het pakket van de toeleverancier die betrokken was bij de ontwikkeling zoeterwoude - Steven ter Horst van Heineken Sponsoring heeft Ray naud Mignot (Horeca) onlangs het eerste exemplaar overhandigd van de Heineken Sponsor Manual. Al onze Horeca-vertegenwoordigers krijgen dit handboek, dat alle informatie geeft over het hoe en waarom van spon soring. Alhoewel het in eerste opzet is uitgegeven voor de Horeca-vertegen woordigers, is de manual ook handig voor andere collega's die regelmatig sponsoraanvragen krijgen. De redactie van het boek was in han den van Steven ter Horst. Hij werkte de afgelopen maanden nauw samen met een aantal vertegenwoordigers, met de projectleiders van de Reclame Service Dienst en met de afdeling Horeca Marketing. De Heineken Sponsor Manual geeft informatie over hoe er moet worden omgegaan met sponsorverzoeken. Wanneer zet je als vertegenwoordiger welke (merkcom- municatie-)middelen in? Hoe kan een evenement dat je wilt sponsoren het best worden aangekleed? Dat soort vragen wordt door het boek beant woord. Het handboek stelt de gebrui ker in staat om sneller en efficiënter te beslissen over sponsoraanvragen. Steven ter Horst (links) met Raymond Mignot

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 21