Een verrassende en heel mooie bloemenhulde ontvingen wij en niet te vergeten vier 'vloei bare eenheden' ter gelegen heid van ons 55-jarig huwelijk! Het doet je goed dat Heineken zijn senioren niet vergeet. Onze hartelijke dank voor alles. HJ.Moojen en Sj. Moojen-Feitsma Hiermede willen wij onze dank betuigen voor de aandacht die wij van Heineken hebben ont vangen bij ons 55-jarig huwe lijksfeest. Het was voor ons en de kinderen een prettige dag. FamilieA.T. v.d. Velde Mede namens mijn vrouw dank ik de directie voor het mooie bloemstuk, het dran kenpakket en de envelop met inhoud die wij ontvingen ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk. A.A. Binnekade Ter gelegenheid van ons 40- jarig huwelijk ontvingen wij namens Heineken een prachti ge bloemenattentie alsmede een drankenpakket. Wij heb ben dit bijzonder op prijs gesteld. Het heeft een toch al fijne dag nog meer glans gege ven. Onze hartelijke dank hier voor. Ru en Wil Reintke Op 1 oktober was het dan zo ver, mijn officiële afscheid van Heineken en de afdeling D.C.S. Het was een grandioos feest en via Vers van 't Vat wil ik mede namens mijn kinderen en ver dere familie iedereen bedan ken voor de bloemen, de leuke attenties, de toneelstukjes, de muziek en alle mensen die dit feest tot een groot succes heb ben gemaakt. Het was een onvergetelijke middag. Men sen, hiervoor allen nogmaals bedankt. Piet Pols De vele hartverwarmende blij ken van medeleven na de geboorte en het overlijden van onze Caren hebben ons diep getroffen en zijn voor ons een grote steun. Hiervoor onze har telijke dank. Peter en Annelies Timmerman-Broertjes, Koen en Pieter Overleden IN MEMORIAM rvt VAN DEN BERG Op 15 augustus jongstleden is plotseling overleden onze col lega Maarten van den Berg. Maarten heeft vanaf 1971 bij Heineken gewerkt. Hij is begonnen op de Mauritskade en is via Bullewijk (Amster dam) terechtgekomen in Zoe- terwoude bij de afdeling DCS. In de tien jaar die Maarten in Zoeterwoude heeft gewerkt, hebben wij, collega's, hem leren kennen als iemand op wie je kon bouwen. De afgelo pen jaren, waarin de verande ringen op de afdeling elkaar in sneltreinvaart opvolgden, was Maarten een steun en toever laat voor veel teamgenoten. Hij was altijd bereid om moeilijke dingen nog eens uit te leggen. Met zijn gevoel voor droge humor en zijn betrokkenheid heeft hij veel collega's enthou siast gemaakt voor de uitdagin gen die werden gesteld. Wij zullen Maarten missen en wensen zijn gezin en verdere familie veel sterkte toe in de komende tijd. Collega 's DCS IN MEMORIAM P. DIKKEN Op 3 november jongstleden bereikte ons het droevige bericht van het toch nog plotse ling overlijden van Piet. Hoe wel hij al enige tijd erg ziek was, bleef hij zich zo lang dit nog kon verbonden voelen met de vestiging waar hij het laatst werkte, Heineken Brou werijen Friesland. Hij was een drankenhandels man pur sang. Hij begon als zelfstandig verkoper van fris drank en bier in Leeuwarden en omstreken. Daarna kwam hij in dienst van de fa. Alle Eis- rna en Heineken Bierhandel als verkoper in de winkelsector. In 1972 kwam hij bij dit bedrijf in dienst bij Heineken. Na de fusie van Heineken en Amstel in de Noord-Friese drankenhandel en de samenvoeging van agentschappen kwam Piet in 1980 naar onze huidige vesti ging in Grou. Hier vervulde hij de functie van Groepsleider Expeditie/Magazijn en de laat ste drie jaar tot 1995 was hij werkzaam als verkooptelefo nist. Piet was een sociaal bewogen en geliefd mens, wat wel blijkt uit het vele bezoek dat hij tot het laatst toe thuis kreeg. Klantgericht, vriendelijk en degelijk was hij en altijd verliet hij als laatste de zaak. Piet is slechts 57 jaar geworden. Wij wensen Maria, de kinderen en kleinkinderen veel steun en houvast toe in deze stille tijd. Alle medewerkers Fleineken Brouwerijen Friesland. IN MEMORIAM M. DE GOEY Op 4 november jongstleden is tot ons grote verdriet Michel de Goey op 49-jarige leeftijd over leden. Begin maart dit jaar was bij hem een ernstige ziekte geconstateerd. In augustus ging het echter redelijk goed met hem en hij had er weer zin in om voorzichtig het werk op te pakken. Zijn situatie is echter vanaf eind september snel ver slechterd. Toch kwam zijn overlijden zeer onverwacht. Michel is 27 jaar in dienst geweest bij Heineken. Hij was binnen Horeca werkzaam in veel disciplines. Hij begon als commercieel assistent in Den Bosch. Daarna vervulde hij de functie van chef de bureau in Nuth. Vervolgens is hij regio naal personeelsfunctionaris geworden en hij heeft daarna op verschillende vestigingen de functie van bedrijfsleider uitge oefend. Ook is hij nog Ver koopleider van de regio Eind hoven geweest. Michel heeft deze functies op een goede wijze en zeer toege wijd uitgeoefend en heeft dus een grote bijdrage geleverd aan ons bedrijf. Hij was een prettige collega en zeer zorgzaam voor zijn personeel: hij zorgde voor de juiste spirit en teamgeest. Wij wensen zijn vrouw José en hun dochters Carien en Mar lijn heel veel sterkte toe met dit verlies. Op 20 oktober 1997 is de heer C. de Blok (67 jaar) overleden. De heer C. de Blok is op 16 januari 1956 in dienst getreden te Den Bosch. Hij is op 1 sep tember 1995 met pensioen gegaan. Op 14 oktober 1997 is de heer L. Bosman (84 jaar) overleden. De heer L. Bosman is op 30 januari 1961 in dienst getreden bij Vrumona. Hij is op 1 decem ber 1977 met pensioen gegaan. Op 16 oktober 1997 is de heer F.A. Kleijn (73 jaar) overleden. De heer F.A. Kleijn is op 1 juli 1972 in dienst getreden bij de Drankengroothandel Bever wijk. Hij is op 1 mei 1989 met pensioen gegaan. Op 9 oktober 1997 is de heer C. van den Hout (77 jaar) overle den. De heer Van den Hout is op 1 juni 1963 in dienst getre den bij Bottelarij Brouwerij Den Bosch. Hij is op 1 novem ber 1985 met pensioen gegaan. Op 10 oktober 1997 is de heer L. Sparreboom (70jaar) overle den. De heer Sparreboom is op 22 juni 1953 in dienst getreden bij Bottelarij Rotterdam. Hij is op 1 januari 1994 met pen sioen gegaan. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 19