was Idiuihu Blijf gerust uw opmerkelijke foto's insturen! Het adres is Vers van 't Vat, kamer 2.335, Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude Deze aanhangwagen in de vorm van een Heineken-blikje stond op een strand in Portu gal. Bosschenaar Mathijs See- gers kreeg deze foto van de mevrouw die hier poseert. Zij is de moeder van een goede vriend van Mathijs. "Omdat ik vaak vertel dat ik zo 'n leuk werk heb bij Heineken, dacht ze bij het zien van de aan hangwagen aan mij", meldt Mathijs. Toen hij deze foto kreeg, vertelde hij haar dat hij deze direct naar Vers van 't Vat zou opsturen Henk van der Vlugt uit Hoofddorp vond tijdens zijn vakantie in Rome deze bijzondere 'straat- bar', waar dozen Heineken bier gewoon op straat staan opgestapeld. Zo te zien had Henk écht trek in een verfrissend biertje Wat dit nu is? Nou, dit aparte voorwerp is een servetten- en tan denstokerhouder met als Thaise tekst 'Heineken bier'. De inzen der, A. Vermeulen, trof dit opmer kelijke object aan gedurende een vakantie en vond dit plaatje gelukkig de moeite van het opstu ren waard. Op de foto is het niet te zien, maar aan de andere kant van deze houder staat 'Heineken Beer'. Dat is duidelijker taal voor de meesten van ons Voor een goed doel wisselde John McEnroe zijn tennisracket in voor een penseel en creëerde een uniek logo voor de US Open. De tennisser deed dit op verzoek van onze brouwerij, die sponsor is van dit toptenniseve- nement. Dit plaatje is afkomstig van Heineken USA en is in september aan de pers verzonden Kent u ze? Vast wel, want het zijn de namen van...onze eigen Heineken paarden die 'stal hou den'in Amsterdam. Zoals u op dit bord kunt zien, zijn Johan en Guus op dit ogenblik niet aanwe zig. Maar misschien kan Karei u van dienst zijn. (fotografie Erik Kttck, Amstelveen)

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 13