A. VAI\I CENT 25 JAAR P. GOUDSWAARD zoeterwoude - Aad van Gent van de afdeling Bedrijfsinkoop was 1 augustus 25 jaar in dienst bij Heine- ken. Vanwege die feestelijke reden werd er 17 september een jubileumre ceptie gehouden in De Hooiberg te Zoeterwoude. Aad van Gent trad des tijds in dienst als medewerker Maga zijn van de toenmalige brouwerij in Rotterdam. Na de sluiting zette Aad zijn werkzaamheden in Zoeterwoude voort als administrateur Centraal Magazijn. Op 15 januari 1986 maakte Aad de overstap naar het Bedrijfsburo als specialist Inkoop. Een functie die hij nog steeds bekleedt. En dat doet hij volgens de heer Nusmeijer als een 'betrouwbare, integere collega, die zich in de specifieke 'inkoopwereld' uitstekend manifesteert'. De heer Nusmeijer wist tijdens zijn toespraak bovendien op basis van zijn vorige functie de vereiste gedragscriteria haarfijn te duiden. De heer Gijsbertse ging op ludieke manier verder in op de rol en de inbreng van Aad bij de afde ling Bedrijfsinkoop. Een afdelings zangkoortje begeleidde het geheel muzikaal. In zijn slotwoord gaf Aad aan met genoegen op zijn loopbaan terug te kijken. Hij bedankte zijn echt genote en kinderen voor hun inbreng hierbij vanuit de thuissituatie. Vele relaties, zowel in- als extern, schud den Aad vervolgens de hand. zoeterwoude - Op 10 septem ber werd in Zoeterwoude het 25-jarig jubileum gevierd van Peter Gouds waard, regionaal unitmanager in Kat wijk. Zijn echtgenote, moeder en schoonmoeder vergezelden hem bij de receptie. Zoon Patrique, nog geen 2 maanden oud, kon er helaas niet bij zijn. Collega's uit binnen- en buiten land ontvingen Peter en zijn familie. De heer Mieremet sprak de jubilaris toe. Hij memoreerde de kleurrijke loopbaan van Peter, die op 11 septem ber 1972 in de Amstel brouwerij Daar was hij eerst bedienings vakman en later specialist en groeps leider Verpakken. In 1984 begonnen zijn reizen naar het buitenland naar Nigeria en Zaïre, waar hij instructeur, chef Bottelarij en bedrijfsleider was. Van 1991 tot medio 1993 vervulde hij enkele functies binnen Productie Zoe terwoude. Medio 1993 vertrok hij naar de drankenhandel Katwijk. Sinds 1996 is hij daar regionaal unit- manager. Volgens de heer Mieremet weet Peter de in binnen- en buiten land ons prachtige product op een klantgerichte manier aan de man/vrouw te brengen. Tenslotte overhandigde hij Peter de bijbehoren de speld en bedankte hij hem voor zijn verdienste voor de onderneming. Mevrouw Goudswaard werd in die dank betrokken voor haar steun in de afgelopen (soms tropenjaren. Na de toespraak van de heer Hamers, die een aantal jaren met Peter in het bui tenland heeft gewerkt, volgde een optreden van 'De Bierleppen' op. Dit was voor de jubilaris een goed in de smaak vallende verrassing.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 28