Graag willen mijn vrouw en ik de directie van Heineken bij zonder hartelijk bedanken voor het drankenpakket, de envelop met inhoud en het prachtige bloemstuk, welke wij ter gelegenheid van ons 50- jarig huwelijk mochten ont vangen. Hartelijk dank! De heer en mevrouw Kenis-Haagen Wij danken de directie van Hei neken voor de mooie planten bak, het drankenpakket en de envelop met inhoud die wij in verband met ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen. De heer en mevrouw Van Berkel Het was met enige nervositeit, dat we aan zo'n dag als 5 juni begonnen. Je gedachten zijn regelmatig bij je laatste echte Heineken activiteit en zoals ik me terugblikkend weieens heb gerealiseerd, ik was nerveuzer bij het beëindigen van mijn loopbaan dan bij het starten van mijn carrière. Het ongewis se van geen vaste functie in de toekomst geeft je meer onze kerheid dan het voorbereiden op je werk. Dank aan mijn twee bazen, die ons met vrien delijke woorden en cadeaus hebben bedacht. Ook mijn Bossche afdeling die met zoveel verve het veelstemmige lied onder leiding van routinier Sjraar liet horen, maakte van het gebeuren een klinkend bewijs van onze polyfone aan pak van destijds. Dank en hul de. HAES en met name Marij ke en Karin, dank voor het organiseren. Aan allen die ons de hand kwamen schudden en nog snel wat stukjes verleden de revue lieten passeren, willen we zeggen "wij vonden het een eer en een voorrecht met jullie te hebben samengewerkt en we willen jullie allen zeer veel dankzeggen voor de aanwezig heid en belangstelling". Verder zullen ook de schriftelijke reac ties en de tastbare tekenen van aanwezigheid ons herinneren aan de zo spirituele tijd. Ook aan de nieuwe Heineken 'jeugd' wil ik nog eens kwijt dat de spirit, die ons voor deze onderneming deed werken, hopelijk op hen zal overslaan. Nogmaals hartelijk dank aan allen en het ga U goed. Sjef en Nell Schellen Langs deze weg willen wij, mijn vrouw en ik, u heel harte lijk bedanken voor de verras singen die wij bij ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen. Wij hebben dit alles bijzonder op prijs gesteld. G. van Leeuwen Mede namens mijn vrouw wil ik Heineken hartelijk bedan ken voor de prachtige bloemen en het drankenpakket dat wij voor ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. H. van Oers Graag willen wij de directie, collega's en oud-medewerkers bedanken voor de prachtige bloemstukken en het mooie cadeau tijdens mijn 25-jarig dienstjubileum. Riet en ik heb ben genoten van het spel 'Wie van de drie' dat de collega's hebben opgevoerd. Nogmaals iedereen hartelijk dank. Jan en Riet de Turck Voor mijn 65ste verjaardag ontving ik een prachtig bloem stuk van de firma. Hartelijk bedankt daarvoor. Toon en Mien Zijlmans Langs deze weg willen mijn vrouw en ik de directie, colle ga's en relaties heel hartelijk bedanken voor hun aanwezig heid en de mooie cadeaus tij dens de receptie ter gelegen heid van mijn 25-jarig jubi leum. Naast de hartverwar mende toespraken, was het fantastisch om in ongedwon gen sfeer met iedereen een biertje te kunnen drinken. Daarnaast waren er nog vele reacties die ik uit het 'land' mocht ontvangen d.rn.v. brie ven, telegrammen, bloemen en cadeaus. Nogmaals, eenieder hartelijk bedankt. Het was onvergetelijk. Tevens wil ik van de gelegenheid gebruikmaken, ook mede namens mijn vrouw, om eenieder te bedanken voor de enorme belangstelling, bloe men en cadeaus die wij bij de geboorte van onze zoon Patri- que op. 16 juli jl. mochten ont vangen. Peter Goudswaard Wij bedanken Heineken voor de mooie bloemen en de dran kenbon die wij mochten ont vangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Klaas en Alie Vinkenburg Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik eenieder harte lijk bedanken voor de felicita ties en aandacht die ik tijdens mijn 37/I-jarig jubileum heb mogen ontvangen. In het bij zonder de heer Nusmeier voor de mooie woorden die hij sprak en voor de bloemen. Verder de heren De Ruyter en Wijnen voor hun bezoek, aandacht en bloemen namens de medewer kers van het magazijn. A. Schun Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken hartelijk danken voor het schit terende bloemstuk en de enve lop met inhoud voor ons 50- jarig huwelijksfeest. Het maak te onze dag compleet, te weten dat Heineken nog steeds aan zijn gepensioneerden denkt. B. v.d. Nol Langs deze weg wil ik, mede namens mijn zonen, iedereen hartelijk bedanken voor de aandacht, de steun, de kaarten en de medelevende woorden die wij van jullie de afgelopen weken mochten ontvangen. Jullie zijn ons tot steun geweest. Heel, heel hartelijk bedankt. Karin van den Berg-Brunsveld Graag willen mijn dochter, haar vriend en ik de directie, de medische dienst en de collega's van de D.C.S.-ploeg bedanken voor de bloemen die wij tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man mochten ont vangen. Ook bedanken wij iedereen die door zijn aanwe zigheid tijdens de uitvaart van Ad blijk gaf van zijn medeleven met dit voor ons enorme ver lies. Jeanne Vrijhof-Nieuwhart Langs deze weg wil ik de lei ding, administratieve krachten en alle collega's van H.T.D. en H.T.S. te Eindhoven hartelijk bedanken voor het waardige afscheid dat zij Jos en z'n doch tertje Inge op 22 augustus jl. hebben bezorgd. Jos was graag bij Heineken, het was zijn trots. Hij voelde zich er thuis als in een hechte familie. Mede dooi de Heineken-uniformen en het dragen van de vele bloemen door zijn collega's, is hij samen met zijn dochtertje met gepaste Heineken-eer naar zijn laatste rustplaats begeleid. Door deze hartverwarmende en aangrij pende medewerking zal er ook in mijn hart een Heineken plekje blijven bestaan. Bedankt! Marlou en Lyan Steins-Jacobs Langs deze weg wil ik, mede namens mijn zoon Bas, ieder een bedanken voor de enorme belangstelling bij het overlijden van Willemien. De Heineken- familie bestaat echt en voor de toekomst betekent dit een enorme steun. Peter Smulders

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 27