^TltÓFÉE BIJEENKOMST HEIIMEKEIU PARTNER NETWERK i Ja, i Gé van Winkel (junior software engineer bij de afdeling PA PI in Zoelerwoude) krijgt deze maand de Amstel Vriendschapstrofee. Theo Janssen (Onderhoudsmonteur Verpakken) koos juist voor hem van wege een al jaren durende vriendschap, die destijds begon met een wijncursus... Ik leerde Gé in 1978 kennen. Hij werkte toen als elektromonteur en ik zat bij de telefooncentrale. Gé kwam in die tijd regelmatig bij ons langs en zo raakten wij aan de praat. Maar onze eigenlijke vriendschap begon pas, toen Gé mij in de jaren tachtig meesleepte naar een interne wijncursus van de heer Zellenrath. Dat was leuk! Zie je ons al voor je, snuffend aan glazen wijn? Ik was toen zo enthousiast, dat ik zelf ook druiven ben gaan telen. Gé en ik komen nu nog geregeld bij elkaar om de cursus en onze vriendschap voort te zetten. Vandaar dat ik juist Gé de vriend schapstrofee wil overhandigen." Gé zelf toont zich blij verrast met de trofee. Hij vertelt over zijn eerste ont moeting met Theo: "De afdeling Onderhoud Elektro moest destijds ook werkzaamheden aan de verlich ting en de zogenoemde zuiltjes in het hoofdkantoor verrichten. Zuiltjes zijn elektro- en telefoonaansluitingen, die op de vloer staan en weieens in ver band met de herinrichting van ruim ten moeten worden verplaatst. Daar voor hield ik contact met de PTT-mon- teur. Zijn werkplek bevond zich achter de toenmalige telefooncentrale. Zodoende kwam ik ook Theo tegen met het gevolg dat we aan de praat kwamen en bevriend raakten. Ik ben er trots op zo'n vriend te hebben die vol humor door het leven gaat. Iemand waarmee je kunt lachen en huilen en gelukkig gebeurt dat laatste meestal door het lachen. Ik ben er dan Gé van Winkel (links) en Theo Janssen ook zeer blij mee dat hij mij heeft uit gekozen om op deze manier onze vriendschap te bevestigen. Het is nu mijn beurt om iemand de trofee aan te bieden, wat beslist wel zal lukken. Wie Gé in gedachten heeft voor de volgende uitreiking van de Amstel Vriendschapstrofee, leest u in de komende Vers van 't Vat. Op dinsdag 18 november 1997 zal het Heineken Partner Netwerk in de Ont vangstruimte 'de Hooiberg' bij Heine ken te Zoeterwoude een thema-bij- eenkomst houden. Het onderwerp van deze bijeenkomst is 'scholing'. Iedere partner van een Heineken- werknemer met buitenland-ervaring is welkom. Zo ook partners die bin nenkort voor het eerst worden uitge zonden. Het programma start om 10.00 uur met een kopje koffie. Het ochtendprogramma zal verzorgd worden door T. van Wulfen, Hoofd Voorlichting en PR van de Stichting Nederlands Onderwijs Buitenland, en M. Korsten, Conrector van het Rijn lands Lyceum. De heer Van Wulfen zal een lezing houden over de werkzaam heden van het NOB en de heer Kor sten zal spreken over de opvang van tweetalige kinderen in het middelbaar onderwijs. Rond 12.00 uur zal de lunch klaar staan, waarna de heer H.J. Oppen- heirn rond 13.30 uur een lezing zal houden. De heer Oppenheim is Kli nisch Psycholoog aan de Rijks Univer siteit Leiden. Hij zal spreken over zijn onderzoek naar de effecten van het wonen in het buitenland op kinderen. Om ongeveer 15.00 uur zal de dag worden afgesloten met een drankje. U kunt zich opgeven voor deze the ma-bijeenkomst door bijgaande bon in te vullen en op te sturen. Z&. ik kom op dinsdag 18 november 1997 op de HPN-bijeenkomst. Naam Voornaam Adres Postcode Woonplaats Telefoon Ervaring in landen In de periode (jaar) Sturen naar Karineke Sombroek Heineken Partner Netwerk, kmr. 2.455 Postbus 530 2380 BD ZOETERWOUDE Fax:071-5456807

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 23