IEUW MAGAZIJ VERPAKKEN H'BOSCH VAATJES PIT KANAAL GEVIST dem bosch - Onlangs is in Den Bosch gestart met de bouw van een nieuw magazijn voor de opslag van bijna alle eenmalige verpakkingsma terialen. Het project omvat de uitbrei ding van de huidige overkapping bij de winter- en zomeropslag met 10 meter. Dit in de richting van de Riet- veldenweg. Bovendien wordt er over een lengte van 45 meter een luifel geplaatst, zodat de vrachtwagens 'droog' gelost kunnen worden. Het nieuwe magazijn wordt geheel ingericht met magazijnstellingen. Daarin kunnen de eenmalige verpak kingen met zogeheten 'reachtrucks' (een soort heftrucks) worden ge plaatst. Met de bouw van dit magazijn worden de huidige karton- en etiket- tenopslag en administratie samenge voegd. Op die manier kunnen bijna alle activiteiten van het Team Eenma lig Verpakken in Den Bosch vanuit één locatie gaan plaatsvinden. De opslag van bulkglas, eenmalige pallets en palletfolie blijft buiten aan de noordzijde geconcentreerd. De nieuwbouw wordt gepleegd in twee fasen. Hierdoor worden de onge makken van te weinig opslag tijdens de bouw zoveel mogelijk beperkt. Er wordt een Magazijn Besturing Sys teem geïnstalleerd en er zal met barco- dering worden gewerkt ten behoeve van het lokaliseren en herkennen van de artikelen. Na de bouw en inrichting van fase 1, in de eerste week van janu ari, zal het systeem worden getest. Verwacht wordt dat de volledige inge bruikneming in juli 1998 wordt gere aliseerd. alkmaar - De route van collega Theo Duin uit Beverwijk naar zijn werk in het magazijn van Heineken Alkmaar, gaat dagelijks een stukje ook op 20 augustus, een van die zeer warme dagen. Die ochtend echter, ontwaarde Theo vanachter zijn brom fietshelmvizier iets vreemds. In het langs het Noord-Hollands kanaal. Zo Noord-Hollands kanaal dreef een 18- tal lege Amstel Malt-fusten. Waar schijnlijk waren die de dag ervoor ergens langs de waterkant leeggetapt door dorstige bierliefhebbers en daar na in het kanaal terechtgekomen. Aangekomen in Alkmaar, maakte Theo melding van de 'drijvende vaten' aan assistent-groepsleider Ruud Zee. Die bedacht zich geen moment en repte zich naar huis om zijn zwembroek te halen. Aangeko men bij het Noord-Hollands kanaal, dook hij spontaan het water in om de vaten op het droge te halen. Theo Duin en collega Dirk Honders coach ten hem vanaf de kant. Regionaal Unit Manager Paul van Daalen beloonde het drietal met een cadeaubon, als dank voor de 'getoon de moed' en het genomen initiatief. Voor Ruud Zee had hij nog een specia le verrassing: een fleurige zwemband. V.l.n.r.: Paul van Daalen, Ruud Zee, Dirk Honders en Theo Duin

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 19