Voetbal weer van start: AMSTEL IS ERBIJ 4 ■IP lil 26 De echte voetballiefhebbers we ten het natuurlijk: in augustus is het voetbalseizoen weer van start gegaan. En zoals iedereen de laatste jaren gewend was, is ook Amstel er in het seizoen 1997- 1998 weer nadrukkelijk bij. 12 augustus vonden de eerste wed strijden plaats om de Amstel Cup, de door Amstel gesponsorde landelijke bekercompetitie voor profs en ama teurs. Het is het vierde seizoen dat Amstel als sponsor van het Neder lands voetbal optreedt. In 1994 is namelijk een vierjarig sponsorcon tract ondertekend. Met de KNVB vin den onderhandelingen plaats over verlenging van de sponsorovereen komst. "Als je naar de afgelopen jaren kijkt, is onze sponsoring heel succes vol geweest", zegt Freek de Wette, sponsoring manager Amstel. "Amstel is het hele jaar door in beeld, en dat is uiteraard goed voor het imago van ons biermerk. En wie aan de Amstel Cup finale van vorig jaar denkt, de finale tussen Heerenveen en Roda JC, weet wat ik bedoel. Het was één groot voet- balfeest. De sfeer gaf precies aan waar om Amstel het voetbal sponsort.. Het is dan ook de bedoeling de sponsoring voort te zetten." Woensdag 19 november vinden de 1/16-finales plaats, woensdag 11 februari 1998 de 1/8-finales, 11 maart de 1 /4-finales en maandag 13 april (2e Paasdag) de 1/2-finale. Als het Neder lands elftal zich kwalificeert voor het WK "98, wordt de finale om de Amstel Cup gespeeld op zondag 17 mei 1998. Mocht dat onverhoopt niet het geval zijn, dan vindt de finale plaats op Hemelvaartsdag 21 mei 1998. CHAMPIOMS LEAGUE Het huidige voetbalseizoen is Amstel ook weer sponsor van de Champions League, het meest prestigieuze voet baltoernooi van de wereld. Honder den miljoenen voetballiefhebbers zul len, net als voorgaande jaren het geval was, aan de buis gekluisterd zitten in de hoop dat hun favoriete team het ver zal schoppen. Dit jaar doen voor het eerst twee Nederlandse teams mee: PSV en Feijenoord. Zij hebben inmiddels op 17 september hun eerste wedstrijd gespeeld. 1 oktober vindt de volgende poule-wedstrijd plaats. Iedereen is natuurlijk benieuwd hoe deze teams het, na de successen van Ajax, in de Champions League zullen doen. De data op een rij: 1 oktober, 22 okto ber, 5 november, 26 november en 10 december. De %-finales vinden plaats op 4 en 18 maart 1998 en de /^-finales op 1 en 15 april. De finale wordt gespeeld op 20 mei 1998, de dag voor Hemelvaartsdag. Nieuw is dat de wed- TEL e Nederlandse ^°e strijden niet meer om 20.30 maar om 20.45 uur zullen beginnen. De tv-uit- zendingen beginnen uiteraard al daarvóór met voorbeschouwingen. MET KORTING LID VAN SUPPORTERSCLUB ORANJE Omdat Amstel sponsor is van de KNVB, kan Amstel aan medewerkers van Amstel en Heineken de volgende aanbieding doen: wie nu lid wordt van de Supportersclub Oranje, krijgt tien gulden korting op het lidmaat schap. U hoeft dan geen vijftig maar slechts veertig gulden te betalen. Daarvoor krijgt u dezelfde voordelen als andere leden, zoals het kwartaal blad 'Aanvalluh!' met informatie over het Nederlands elftal en Jong Oranje, korting op Oranje-artikelen en bus- en vliegreizen. Een van de duidelijkste voordelen van het lidmaatschap is dat het zonder een clubcard van de Sup portersvereniging Oranje niet eens meer mogelijk is kaarten voor inter lands te kopen. Welke andere voorde len dit lidmaatschap biedt, kunt u lezen op de kaarten van de suppor tersclub, die op alle vestigingen bij portiers en recepties liggen. Wilt u van het aanbod gebruikmaken, zend dan de originele kaart naar de redactie van Vers van "t Vat. Wij verzamelen de kaarten en sturen ze (elke eerste week van de maand) naar het secretariaat van de supportersclub, zodat u van het bedrijfslidmaatschap kunt profiteren. Vermeld op de kaart onder de datum en uw handtekening dan ook uw per- soneelsnummer en de afdeling en ves tiging waar u werkzaam bent. Kaarten zonder deze gegevens kunnen niet worden doorgestuurd naar de suppor tersclub!

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 8