GEZAMENLIJK JUBILEUM fE rr it £r J.A.M.J. GREVER den bosch - Maandag 1 septem ber vond de 25-jarige jubileumrecep tie van Jos Grever plaats in de 'Cam- brinus-kelder' te Den Bosch. Tijdens de voorontvangst werden Jos en zijn vrouw Marianne toegesproken door Herman Ubbink. Ad van de Boven- kamp nam onder meer zijn loopbaan door. Hij vertelde dat Jos in 1972 in zijn sollicitatiebrief aangaf dat zijn hobby 'knutselen' was. Vervolgens kreeg hij prompt een aanstelling bij Heineken als onderhoudsmonteur. Na enkele jaren - en enkele functies - promoveerde hij tot montageleider. Vanaf die tijd maakte Jos furore, want hij heeft samen met zijn collega's "bij na de hele afdeling Verpakken ver bouwd". Verder ontwikkelde Jos zich zowel op zijn werk als daarbuiten tot een onmisbare persoonlijkheid. Opvallend is zijn liefde voor de Water sportvereniging Neptunes, want hij is naast boot-eigenaar tevens muzikant en voorzitter van deze vereniging. De toespraak werd afgesloten met een voor de jubilaris kenmerkend lied: "Hé, hé dat kan niet zomaar, Nee,nee, dat gaat niet goed zo, weetje dat heel erg zeker, nou, dan wordt het oorlog". Na zijn dankwoord gaf Jos Heineken een scheepsbel cadeau. Het jubileum was een groot succes: veel saamhorig heid en gezelligheid. zoeterwoude - In verband met het afscheid van Theo Buikema en Henk-Jan van Meurs van HTS en het 25-jarig jubileum van Arjen de Niet was er een gezamenlijke receptie. Deze vond plaats op donderdag 1 sep tember in 'De Hooiberg' te Zoeter woude. Na de officiële ontvangst door de heren Schermers en Westra, sprak Kees Westra de heren en hun achter ban toe. Hij benadrukte de 88 jaar Hei neken die de drie heren met elkaar vertegenwoordigen; 35 jaar van Theo Buikema, 28 jaar voor Henk-Jan van Meurs en 25 jaar voor Arjen de Niet. In vogelvlucht werden de loopbanen van de drie heren belicht. Zoals Theo Buikema die als Engineer voor Heine ken vele reizen over de hele wereld heeft gemaakt. En het pionierswerk door Henk-Jan van Meurs op het gebied van de automatisering en informatisering. Arjen de Niet zal dit, inmiddels sterk veranderde, automa- tiseringswerk voortzetten. De toespra ken werden kracht bijgezet middels een lied met als eerste couplet: "Daar staan ze, drie engineers of pioniers, 't is maar net wat je zegt. De één blijft voorlopig nog hard aan het werk, bij hem kan je nog steeds terecht. Voor Henk-Jan en Theo wordt nu alles anders, het leven wordt nu één heel groot feest. De VUT is gekomen, wij danken voor alles wat jullie voor ons zijn geweest!" Verder kregen de drie heren afzonder lijk een aantal kenmerkende couplet ten en refreinen toebedeeld. Zo werd aangegeven dat 'Process Automation' toch wel dé roeping van Arjen was en is en het toch fijn was dat hij tijd vrij kon maken om zijn jubileum te vie ren. Bij Theo ging het lied erover dat hij niet blij was met de computer en dus liever een pen ter hand nam. Ver der zal hij, evenals Henk-Jan, de zakenreizen missen. Aan het slot van het lied werd Henk-Jan een mooie toekomst gewenst met zijn Neel in zijn 'stullepje' aan de Waal. Na alle spee ches en het lied wenste Kees Westra de twee scheidende heren een mooie nieuwe toekomst toe, samen met hun kinderen en echtgenotes. Arjen de Niet werd bedankt voor zijn inzet tot nu toe en nog een mooie verdere loopbaan toegewenst.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 28