TUSSENSTAND Marketing Award 1997 De strijd om de Marketing Award HENGELFEEST EEN SUCCES 1997 is weer in alle hevigheid losgebarsten. Het tweede kwartaal heeft elf inzendingen voor de Horeca Marketing Award 1997 opgeleverd. De spanning aan de top was al heel groot maar de afstand tussen de eerste zes plaatsen is dit kwartaal alleen nog maar kleiner geworden. Friesland en Amsterdam hebben momenteel de hoogste score, maar de strijd is dus nog lang niet gestreden. De verschillende teams worden ieder kwartaal beoordeeld op de behaalde resultaten aan de hand van hun eigen plan voor 1997, het twee merkenbe leid en de rondeboek-activiteiten (waaronder VOS en Lingen's Blond). Ook worden ze beoordeeld op bij voorbeeld hun evenementenbeleid, de inzet van promoties en facilitaire pakketten, het kranenplan, buitenre clame en diverse andere (creatieve) plannen. De totaalscores per kwartaal worden bijelkaar opgeteld en het team met de meeste punten gaal in 1998 op reis naarDat blijft uiter aard nog even een verrassing. De stand na het tweede kwartaal is als volgt: Wie zal Phillip de Ridder dit jaar als winnaar uit de envelop toveren? I.12. Team Friesland en Team Amsterdam 3. You-Need Utrecht 4. Team Limburg 5. Team Hoofddorp 6. Team Zeeland 7. Team Arnhem 8. Team Breda 9. Team Helmond 10. Team Rijssen IITeam Van 't Hoff naar het viswater. Door de wedstrijd vissers werd gevist op gewicht, terwijl de recreanten gingen voor de totale lengte van de gevangen vis. Ondanks het minder goede weer was de stem ming uitstekend. Na afloop van de wedstrijd vertrokken de vissers weer richting HOC voor de prijsuitreiking. Voor de wedstrijdvissers waren twee hoofdprijzen beschikbaar: De num mers 1 en 2 mogen deelnemen aan de King of Clubs in Ierland. J. van Linder (H'Bosch) met 5100 gram en D. Voorzaat (Z'Wou) met 2200 gram, waren deze dag de beste wedstrijdvissers en gaan volgend jaar naar Ierland. Bij de recrean ten waren de introducés Paul v.d. Weyenberg en Antoine Claassen de winnaars. V.l.n.r.: J. van Linder, voorzitter Verbeek van de organiserende hengel sportvereniging en D. Voorzaat alleen afkomstig uit de Bossche regio, maar bestond uit medewerkers van onze onderneming en introducés uit het hele land. Na de ontvangst in het HOC door de organiserende Heineken Hengelsportvereniging, vertrokken zij den bosch - Ruim honderd wed strijd- en recreatievissers hebben zaterdag 30 augustus deelgenomen aan de Arnstel met z'n Allen hengel- wedstrijd aan de Noorderpias in Den Bosch. Het deelnemersveld was niet

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 27