Mede namens mijn kinderen wil ik de Heineken directie har telijk bedanken voor 't prachti ge bloemstuk bij het overlijden van mijn man, Mies van Ham. Ook dank ik alle mensen die aanwezig waren tijdens de uit vaart. A. van Ham-van Alebeek Op 13 augustus heb ik officieel afscheid genomen van Heine ken Nederland. Het was een grandioos feest en via Vers van 't Vat wil ik namens mijn vrouw en kinderen iedereen bedanken voor de bloemen en de leuke attenties en alle men sen die dit feest tot een groot succes hebben gemaakt. Het was een onvergetelijke middag en goed verzorgd. Ikzelf had het niet beter kunnen doen. Mari van Es Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken hartelijk bedanken voor de prachtige bloemen en het dranken pakket dat wij ter gele genheid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. Het doet je goed te merken dat je ook na je actieve tijd bij Hei neken niet wordt vergeten. Nogmaals hartelijk dank. Familie Brosens- Verbraeken Overleden IN MEMORIAM I. STEINS Zondag 17 augustus werden we opgeschrikt door het bericht dat onze collega Jos Steins en zijn dochtertje Inge tijdens hun vakantie in België waren verongelukt. Jos was sinds 14 januari 1989 werkzaam bij de Horeca Tech nische Dienst in Eindhoven. Al die jaren heeft Jos met grote inzet en technische kennis onze afnemers in Limburg van service voorzien. Hun techni sche problemen waren Jos z'n problemen. Innovatief als hij was probeerde hij een Heine ken waardige oplossing te zoe ken want Jos was er trots op om voor onze brouwerij te kunnen werken. Met Jos verliezen we niet alleen een goede collega, maar ook een vriend voor wie niets teveel was en iemand die hulp bood wanneer dat nodig was. Dat Jos niet alleen bij ons geliefd was bleek tijdens de begrafenis. De enorme op komst was een steun voor zijn vrouw Marlou en hun doch tertje Lyan. Beiden zullen wij steunen om dit verlies te kun nen verwerken. Collega 's Regionaal Service Centrum Eindhoven IN MEMORIAM A. VRIJHOF Op zondag 17 augustus jl. over leed op 48-jarige leeftijd de heer Ad Vrijhof, Taakteamme- dewerker DCS van de Bossche vestiging. Ad trad in maart 1976 in dienst van Heineken. Hij was een stil persoon, wat hij met één woord kon zeggen, deed hij niet met twee. Hij was een eer lijk mens, hij wond geen doek jes om datgene wat hij te ver tellen had, bij hem was JA ja en NEE nee. Hij was altijd recht doorzee. Als collega kon je op hem bou wen, hij zette zich voor de volle 100% in voor het werk en als hij een ander kon helpen dan zou hij dat niet nalaten. Als er overgewerkt moest worden of er waren problemen met de bezetting als hij ATV had, kon je ook een beroep op hem doen. Ook privé hielp hij vaak zijn collega's bij verbouwingen e.d. Hij was een man met gouden handen! Wij wensen zijn vrouw, doch ter en schoonzoon veel sterkte toe. Collega 's DCS Den Bosch Overleden gepensioneerden Op 25 augustus 1997 is de heer K. Donker (75 jaar) overleden. De heer Donker is op 12 augus tus 1957 in dienst getreden te Den Bosch. Hij is op 1 december 1986 met pensioen gegaan. Op 31 augustus 1997 is de heer W.H.J. Geurds (93 jaar) overle den. De heer W.H.J. Geurds is op 14 april 1947 in dienst getre den te Den Bosch. Hij is op 1 juli 1969 met pen sioen gegaan. Op 23 augustus 1997 is de heer H.J.M. Hollebrandse (84 jaar) overleden. De heer Holle brandse is op 5 augustus 1946 in dienst getreden te Rotter dam. Hij is op 1 mei 1978 met pen sioen gegaan. Op 30 augustus 1997 is de heer A. Schutter (90 jaar) overle den. De heer Schutter is op 27 februari 1925 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is op 1 mei 1972 met pen sioen gegaan. Op 11 augustus 1997 is GJ. Vermeer (67 jaar) overleden. De heer Vermeer is op 1 okto ber 1957 in dienst getreden te Rotterdam. Hij is op 1 november 1994 met pensioen gegaan. Op 3 september 1997 is de heer G. Smitskamp (76 jaar) overle den. De heer Smitskamp is op 9 oktober 1961 in dienst getre den bij Amstel. Hij is op 1 juni 1986 met pen sioen gegaan. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 19