HUWELIJKEN DEN BOSCH Mw. A.L.M. Merks (Receptie) met S.L.R. Rozet HORECA M. Bischop (Verkoop Hoofddorp) met mw. Y. A. Sietsema Mw. E. Veis (Administratie Hem- point) met J. Buys A.G.J. Vermeulen (Horeca Tap Service West/Midden Nederland) met mw. E.M. de Lange Mw. F.S.R Tamerius (Admini stratie Drh. Rotterdam) met K. Goud MAASTRICHT M.P.J. Pattipeilohy (Verpakken) met mw. C.M. Thissen ZOETERWOUDE H. Janmaat (Onderhoud Kan toor) met mw. G. de Jong R.A. Segers (Verpakken) met Mw. M.E.C. Frantzen J.H. de Ronde (Verpakken) met mw. J.S. Schot J.J.M. van der Salm (Bouwkun dige Afdeling) met mw. J.W. Cornells GEBOORTEN AMSTERDAM Clementine d.v. C.J.G. Nou- wens (Corp. Fiscal Affairs) India d.v. mw. M.G. Troost (Informations Management Head Office) DEN BOSCH Maarten z.v. V. van Santen Verpakken Emma d.v. A.C.J.M. v.d. Ven (Inkoop en Magazijn) HORECA Gaby d.v. F. Bekebrede (Maga zijn Hempoint) Jimmy z.v. P.A. Wassenaar (Horeca Tap Service West/Midden Nederland) ZOETERWOUDE Jaimy d.v. mw. M.P. Roodak- ker-den Outer (Centrale Contrac ten Horeca) Sander z.v. R.S. Renger (Proces technologie) Colin z.v. L. Hijman (Filtratie) GESLAAGD HORECA Nima-B, J.M.H.M. van Mierlo (Rotterdam) HEAO-CE, mw. A.K.M. van der Niet (Arnhem) Hoofdopleiding Bedrijfskunde, P.W. Hoogendoorn Hoofddorp Bedrijfscorrespondentie Nederlands, G.A. van der Waal (Amsterdam/Utrecht) Marketing voor de horecaver- tegenwoordiger, A.H.M. Bram- mer (Alkmaar), W.B.J. Bosch - ker, C.A. Enklaar, J.W.M. Domhof en F.B.S. Lintsen (allen Arnhem), R.H.C. Kempf (Breda), J.Bouma, C.H. Huizenga en P. Thinhof (allen Grou), A. van den Bosch, J. Knijnenburg en M.Ph.B. Lagrouw (allen Den Haag), C. Jonker en H.G. Marde (beiden Hoofddorp), F. van der Maas (Hulst), W.H. de Goeij (Katwijk), R. de Boom en J.G. Kramer (beiden Rotterdam), H.G.W. Meiberg (Rijssen), L.J.M. Zwaanenburg (Utrecht) UIT DIENST Na een dienstverband van drie jaar of meer. R.J.C. Liegeois (Verpakken De Ridder) Mw. I.A. van der Wal (Verkoop- telefonie Alkmaar) Mw. M. Geleijns (National Account Thuisverbruik Zoeter- woude) A.C. van Middelkoop (Regiona le Verkoop Thuisverbruik Zoeter- woude) M.C.M. Hensing (Yeast Zoeter- woude) DANKBETUIGINGEN Ik wil U bij deze hartelijk dank zeggen voor het fraaie bloem stuk, bij mij thuisbezorgd ter gelegenheid van mijn 65ste verjaardag. Ik stel deze attentie op hoge prijs. Hoewel op een andere manier bij Heineken binnengekomen dan wat men 'normaal' kan noemen, kan ik u verzekeren, dat ik mij in de Heineken organisatie zeer wel thuis heb gevoeld en daar een bijzonder fijne tijd heb gehad, hoewel ik mij (uiteraard) met gedistilleerd ben blijven be moeien. Wat mij veel genoe gen doet, is dat ik een aantal goede vrienden heb overge houden, die ik nog regelmatig tref bij borrelclub en golf. Ik hoop ze nog lange tijd te mogen ontmoeten. Ik wens U en uw organisatie het allerbes te toe voor de toekomst en hoop u zo nu en dan nog te ontmoeten. P.C. Bokma Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken hartelijk bedanken voor het schitterende bloemstuk en de drankenbon welke wij ter gele genheid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. C. Janssens Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken van harte bedanken voor het prachtige bloemstuk, het dran kenpakket en de envelop met inhoud voor ons 50-jarig huwelijk. Wij stellen het zeer op prijs dat er zo lang aan ons gedacht wordt. A.A. de Keizer Langs deze weg willen wij de directie en medewerkers van Brouwerij De Ridder en de directie van Heineken Neder land bedanken voor de atten ties en gelukwensen die wij mochten ontvangen ter gele genheid van ons 25-jarig huwelijksfeest. Charlotte en Piet van Kan Mede namens mijn echtgenote wil ondergetekende de directie van Heineken hartelijk danken voor de prachtige bloemen en de drankenbon die wij hebben mogen ontvangen voor ons 40-jarig huwelijksfeest. A.H. Satter Wij bedanken de directie van Heineken voor de prachtige bloemen, het drankenpakket, de envelop met inhoud en het bezoek ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk. Het was voor ons een onvergetelijke dag. Ben en Wil Dammers Hierbij wil ik, ook namens mijn vrouw, de directie van Heine ken bedanken voor het dran kenpakket en de bloemen op ons 40-jarig huwelijk op 25 juli. Rinus Verhoeven Liny en Wim Holster bedanken hierbij de directie van Heine ken voor de prachtige bloemen en het drankenpakket hen aangeboden ter gelegenheid van hun 40-jarig huwelijksju bileum. Ook de oud-collega's die ons door middel van bloe men en kaarten hebben ver rast, heel vriendelijk bedankt.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 18