ERIK ZABEL WINT 13E RIDDERRONDE Nieuwe HEINEKEN herfstcommercial binnenkort op televisie Heineken-commercials hebben de rol van de traditionele kalender inmiddels al een beetje overgenomen. Want einde seizoen; tijd voor iets nieuws. Aangezien het einde van de zomer weer in zicht is, zal de Heine- ken zomercommercial binnenkort al weer worden opgevolgd door een bruisende herfstvariant. De gloed nieuwe commercial is opgenomen aan de Reeuwijkse plassen. 'Herfst', waarin gebruik wordt gemaakt van de swingende muziek van Santana, zal vanaf 21 september te zien zijn op de televisie. In het volgende nummer van Vers van 't Vat komen we uitge breid terug op de shooting van deze commercial. MAASTRICHT - Nog maar net bekomen van de zware inspanningen van de Tour de France gingen woens dag 6 augustus zo'n vijftig grote ren ners van start bij de 13e editie van de Ridderronde. Na een spannende race was het uiteindelijk Erik Zabel (op de foto hierboven gehuldigd door De Ridder-directeur Peter van Dongen Torman) die het criterium op zijn pal mares kon bijschrijven. De Duitse Telekom-renner, in de Tour de France nog goed voor drie etappe-zeges, won de sprint van medevluchter Danny Nelissen. Meer dan dertigduizend toeschouwers waren afgekomen op het wielerspektakel en niet te verge ten de bijbehorende festiviteiten. Op sommige plaatsen stond het publiek rijen dik. Niet alleen tijdens de race maar ook tijdens de rest van de dag stond Maastricht in het teken van het door de Stadsbrouwerij De Ridder gesponsorde midzomercriterium. Met name op het 't Vrijthof, in het hart van de stad, was voor jong en oud van alles te beleven. Voor het wat oudere publiek was er een programma in een grote publiekstent. Daar kon onder meer een kijkje worden genomen in de keuken van Radio Maastricht, waar de lokale omroep 's middags live het speciale radioprogramma Radio Ridderronde uitzond.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 16