AMSTEL OP RADIO-538 Heineken Night of the Proms f997 THE SOUND OF SUCCESS "Met Lydia uit Meppel. Ik wil voor Annelies uit Tilburg graag een nummer aanvra gen van Clouseau, omdat ik haar verjaardag dit jaar ben vergeten." Misschien heeft u het al eens gehoord, maar Amstel heeft sinds begin juni een programma op Radio- 538. Onder het mom "Je beste vrienden vragen het" kun je op de commerciële zen der een plaat aanvragen voor een van je vrienden. Ben je verliefd, vind je iemand gewoon aardig of heb je iemand al maanden niet meer gezien, dan kun je dus op een ludieke manier een mooi gebaar maken. Bel voor jouw kafaclfrequentie de 538-hotlinei 0909-3000 538 Iedere dag krijgt slechts één persoon de kans om zijn of haar verzoek nummer in te dienen. De DJ (zie foto) maakt de keuze. Wanneer je in aan merking wilt komen, kun je bellen om uit te leggen waarom nu juist jij een verzoekplaatje wilt aanvragen. Amstel brandmanager Patrick van Schie: "Er blijkt nu al ontzettend veel animo te zijn om mee te doen. Wat dat betreft kunnen we best van een hit spreken." Volgens de brandma nager past het programma bovendien uitstekend bij Amstel. "Bij ons staan mensen en vriendschap centraal. Ook in 'Je vrienden vragen het' zijn dat nu juist de belangrijkste thema's." jiimgle Het vijf minuten durende programma vindt plaats om ongeveer 17.30 uur en wordt ingeluid (en ook uitgeluid) met de jingle "Je beste vrienden vra gen het, wordt u aangeboden door Amstel bier". Na het programma volgt direct een radiospot van Amstel. Patrick: "Half zes is een uitermate geschikt tijdstip. Veel mensen zitten op dat moment thuis of in de auto naar de radio te luisteren. Bovendien is 'Je vrienden vragen het' net gepro grammeerd vóór het populairste pro gramma van het radiostation: Top- 538. Kortom, ook met de luisterdicht heid zit het wel goed." DJ Michael Pilarczyk zoeterwoude - De Heineken Night of the Proms wordt dit jaar gehouden van 25 november tot en met 2 december. Opnieuw ontmoeten klassiek en pop elkaar dan in AHOY' Rotterdam. Welke sterren door het orkest II Novecento onder leiding van Robert Groslot worden begeleid is tra ditioneel een goed bewaard geheim. Pas tijdens de Proms-persconferentie in het najaar wordt dat 'mysterie' opgelost. Dat is echter voor de Heine- ken-liefhebbers geen punt. Dit bleek nog eens uit de vele reacties op de voorverkoopactie die Heineken on langs speciaal voor de trouwe Heine- ken-drinkers heeft gehouden. Op het rug-etiket van de flessen Heineken bier, was een speciaal telefoonnum mer afgedrukt. Via dat nummer kon den zij tussen 7 juni en 12 juli kaarten bestellen voor de optredens van 25,26 en 27 november. Elke beller mocht maximaal vier kaarten bespreken. Er komt meer 'rumour around the Hei neken Night of the Proms'. Nieuw dit jaar zijn de 'Heineken Days of the Proms'-promoties. Onder het motto 'The Sound of Succes' wordt in sep tember drie weken lang een consu menten-actie gevoerd op de winkel vloer. Alle doppen op de Heineken 30cl flessen krijgen een speciale bin nenzijde. Er zijn in totaal zes varianten te sparen waarmee Heineken Night of the Proms-prijzen te winnen zijn. Hei neken werkt voor deze promotie samen met Free Record Shop. Deze muzikale winkelketen zorgt ook voor de afhandeling van de prijzen en de spaarartikelen. In het prijzenpakket zitten onder andere een Heineken Night of the Proms VIP-arrangement en Heineken CD-kratjes. De actie-campagne Heineken Days of the Proms wordt gekoppeld aan een reclamecampagne die loopt van 3 tot en met 12 september. De voorverkoop voor 28 november tot en met 2 december aanstaande, start op 13 sep tember 1997. In september start de actie 'Heineken Days of the Proms

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 8