Meer Heineken op Internet Vanaf half juni staat er 53.955 C H El RIEKEIU- KRATTEN LOO-BATHMEN - De Stichting Evenementen Loo, uit het Overijsselse Loo-Bathmen, heeft een nieuw wereldrecord gevestigd. Dat werd bereikt door een piramide te bouwen van 53.955 Heineken-krat- ten. Het zal zo mogelijk worden bijgeschreven in het Guiness Book of Records. De stichting uit Loo was al recordhouder met ruim 25.500 kratten. De kratten werden bij wijze van uitzondering beschikbaar gesteld door Heineken Nederland. Het stapelen gebeurde op een feestterrein bij Café Restaurant Looërhof in Loo-Bathmen en nam een nacht en een dag in beslag. Zaterdag 21 juni om 23.00 uur werd het eerste krat geplaatst. Het bouwwerk was de vol gende dag omstreeks 15.00 uur klaar. nog meer informatie over Heineken op Internet. Naast de al bestaande Heineken- en Amstel-Site is er sinds kort namelijk de 'Heineken Recruitment Site'. Daarop kunnen studenten alles te weten te komen over Heineken als werkgever. Met name zaken als het Management Traineeship, de Heineken International Business Course, stages en afstudeeropdrachten en informatie over Heineken in het algemeen, komen op deze site uitvoerig aan bod. Last but not least biedt de Heineken Recruitment Site de mogelijkheid lot een sollicitatie voor het Management Traineeship. Hel adres? Http:/www.recruit- ment.hnb.nl. Heineken-medewerkers die thuis wel eens op Internet 'surfen' zijn natuurlijk van harte welkom voor een kijkje op deze site. teresseerd zijn in een Management htlp P de Recruitment Site maken "bezoekers kennis met de perso- neelswervers (recruiters). Manage ment Trainees en natuurlijk ook met Heineken als onderneming. "Het gebruik van Internet is voor de meeste studenten de normaalste zaak van de wereld geworden. Op universiteiten wordt er al ontzettend veel mee gewerkt. Dat is dan ook één van de redenen dat wij de Recruitment Site in het leven hebben geroepen. Studen ten verwachten van een onderneming als Heine ken gewoon dat dit soort informatie op internet te vinden is. Bovendien gaan wij graag mee met dit soort ontwikkelin gen", aldus Marleen van der Geest van de afdeling Loopbaanont wikkeling en Recruit ment. Het voordeel van deze http-.iiv1 nieuwe site is dat deze afdeling van Heineken Nederlands Beheer veel efficiënter mensen kan werven, die in aanmerking komen voor een carrière op managementniveau. Traineeship. Debby Korenhoff, even eens van Loopbaanontwikkeling en Recruitment: Maar de site bevat ook informatie voor studenten die geen universitaire opleiding hebben. Inter net is per slot van rekening een uitste kend medium om een onderneming op te profileren. Mensen krijgen door middel van de site een brede indruk van onze organisatie. Het zou zonde zijn als je de mogelijkheden niet KLANT VRIENDELIJK De site is in de eerste plaats bedoeld voor academische studenten die geïn- optimaal benut." Naast informatie biedt de Recruitment Site ook de mogelijkheid tot een sollicitatie. Aca- a, demische studenten' die niet alleen geïn teresseerd zijn in algemene informatie maar ook echt in aan merking willen komen voor een Management Traineeship, kunnen een vragenlijst invullen. "Deze vra genlijst dient als een voorselectie. Wanneer de kandidaat voldoet aan de eisen op het gebied van vooropleiding, interesseveld en leeftijd, dan dringt hij door tot het elektronische sollicitatie formulier. Studenten die niet aan de eisen voldoen krijgen automatisch een berichtje op hun scherm dat zij niet in aanmerking komen voor het traineeship. Zij worden doorverwezen naar een aantal andere interessante pagina's op de site", aldus Marleen. EFFICIËNTER Debby: "Uit onderzoeken is al meerde re malen naar voren gekomen dat Hei neken zich bevindt in de top 10 van meest populaire werkgevers. Vorig jaar ontvingen we meer dan tweedui zend open sollicitaties, terwijl we maar voor tien a vijftien mensen plaats had den. Doordat de voorselectie nu auto matisch uitgevoerd wordt, krijgen we alleen maar sollicitatieformulieren binnen van kandidaten die aan onze eisen voldoen. Internet vormt op deze manier één van de 'instrumenten' waarmee we, met op de specifieke doelgroep gerichte communicatie, proberen de kwantiteit omlaag te brengen. Terwijl we natuurlijk naar de hoogste kwaliteit blijven streven. We maken op de site steeds duidelijk dat, als je een kans wilt maken op een Traineeship bij Heineken, je een dijk van een achtergrond moet hebben. Ol anders gezegd dat er enorm hoge eisen worden gesteld. We zijn heel benieuwd hoe het gaat lopen met dt Heineken Recruitment Site, maar wt hebben hoge verwachtingen!"

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 6