Wissel beker voor Media Expresse Verhuizing PUM R/CR Gerard van Doremalen reikt de wissel beker uit aan J. Stakenburg van Media Expresse dem bosch - Het 25ste Gerard van Doremalen Nederlaag Toernooi van de Heineken Biljart Vereniging 's-Herto- genbosch is gewonnen door Media Expresse. Dit vijfkoppige team bleek het sterkst in de in maart gespeelde wedstrijden. Aan het toernooi namen 16 biljartteams van bedrijven en instel lingen uil de Bossche regio deel. De prijsuitreiking had 20 juni plaats in het Heineken Ontspannings Centrum en werd verricht door ere-lid Gerard van Doremalen zelf. Hiermee sloot de ver eniging tevens haar eigen seizoen af. Het winnende Media Expresse be haalde 10 punten, met een percentage van 120%. Tweede werd het tweede team van Mars met 8 punten en 130%. Derde werd de PNEM met 8 punten en 114%. Bij een gelijk aantal punten beslist het percentage dat de teams hebben gespeeld. Alle teams zijn overigens samengesteld uit biljar ters van verschillend niveau. Per 14 juli is het PUM R/Cr ver huisd van de Crooswijksesingel naar Horecagroothandel Haven stad aan de Woensdrechtstraat 47 in Rotterdam. Het PUM is daar op woensdag geopend tussen 11.00 en 17.30 uur. Bestellingen moe ten telefonisch op dinsdag voor 12.00 uur worden doorgegeven via nummer 010-4618400. zoeterwoude - Onlangs nam de Heineken Bridgeclub Zoeterwoude met twee teams deel aan het Interna tional Amsterdam Airport Bridgetoer- nooi. Heineken ondersteunde dit als mede-sponsor. Helaas vielen de Hei- neken-teams onder leiding van Riet Boef (Crediteuren Administratie Hei neken Nederland) en Heike Schmidt (Administratie Heineken Nederlands Beheer) niet in de prijzen. Heike: "Maar dat was ook niet echt te ver De twee bridge- teams van Hei neken die deel namen aan het zware 'Schip- hol-toernooi' wachten. Het 'Schiphol-toernooi' is al jaren een van de sterkst bezette in Europa. Vele nationale en internatio nale topspelers nemen er aan deel." Het plezier stond, zoals altijd, voorop op Schiphol. Mocht u belangstelling hebben: Eind september begint de Heineken Bridgeclub Zoeterwoude weer met haar eigen competitie op de dinsdagavonden. Wie eerder wil ken nismaken met deze actieve vereni ging, kan nu al meedoen met het zomerbridgen, eveneens op dinsdag avond. cursus voor beginners Kunt u niet bridgen, maar wilt u het graag leren? Dit jaar organiseert de bridgeclub alweer voor de derde keer een beginnerscursus. Die gaat medio september van start. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Heike Schmidt, toestel 6832 in Zoeterwoude.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 31