Vervolg van pagina 19. De grote belangstelling bij het afscheid van André, zowel in de kerk als in het crematorium en de goede woorden die daar over André en tot ons gesproken zijn, de bloemen, brieven en per soonlijke gesprekken, steunen ons enorm met het door ons verwerken van dit grote verlies. Wij danken u daarvoor dan ook oprecht. Elly Spierings-van Well, Anne en Marco en kleindochters Langs deze weg wil ik, mede namens mijn kinderen, Heine- ken bedanken voor het prachti ge bloemstuk en het getoonde medeleven dal ik heb mogen ondervinden na het overlijden van mijn man, Gerard van der Kleij. Mw. J.A. van derKleij-West Mede namens mijn kinderen maar het meest namens mijzelf wil ik iedereen van de vestigin gen Den Bosch en Zoeterwoude mijn oprechte dank betuigen voor de cadeaus, bloemen, brie ven en kaarten die ik tijdens de ziekte van mijn vrouw en mij zelf van u allen mocht ontvan gen. Maar het meest voor de steun en aanwezigheid tijdens en na het overlijden en de cre matie van mijn vrouw Ria. De aanwezigheid van u allen, de brieven, bloemen, gesprekken, bezoeken en begeleiding die u mij heeft gegeven en nog geeft, geven mij de kracht om verder met mijn kinderen te leven. Dit alles heeft mij weer het echte Heineken gevoel teruggegeven. Piet, Pieter, Michel en Herrina Pols Wij willen iedereen bedanken die van mijn 37Z-jarig jubileum en afscheidsreceptie een groot feest hebben gemaakt. Het is voor ons een onvergetelijke middag en avond geworden. Vooral dankzij diegenen die de moeite hadden genomen om afscheid van mij te nemen en de vriendelijke en Haagse woor den van Piet Bouws. Hopende dat het Heineken maar vooral haar medewerkers goed mag gaan, wellicht tot ziens waar dan ook. Cocky en Gerrit de Graaff Hiermede willen wij graag de directie bedanken voor het schitterende bloemstuk dat wij bij ons 55-jarig huwelijk moch ten ontvangen. Rina en Ar ie Niemeijer Mede namens mijn echtgenote en kinderen dank ik de directie van Heineken Nederlands Beheer B.V. voor de mij aange boden afscheidsreceptie op 14 mei jl. Na ruim 34^jaar heb ik afscheid genomen van een goe de werkgever en van veel, heel veel collega's en ook van oud gedienden. Omdat zovelen mijn afscheidsreceptie hebben bezocht is het voor mij onmoge lijk u allen persoonlijk te bedan ken. Langs deze weg dan ook hartelijk dank voor uw komst, uw sympathieke woorden, uw brieven en kaarten, uw bloe men en uw gulle gaven. Extra dank aan mijn collega's van P O voor de op- en uitvoering van het lied 'Kleine Henk Oehoe'. Lang, heel lang zal deze dag in mijn geheugen opgeslagen zijn. U allen, ook diegenen die om welke redenen dan ook niet op mijn receptie aanwezig konden zijn (jammer u heeft wat gemist!) hartelijk dank voor de zeer goede samenwerking die ik altijd heb ondervonden. Ik zal u nooit vergeten en kom beslist weer eens langs. Het ga u goed. Henk 'Vos'Klein Wij waren zeer verrast dat wij van u een drankenpakket ont vingen en nog meer verrast dat wij op de dag van ons 55-jarig huwelijksfeest een mooi bloem stuk mochten ontvangen. Deze attenties hebben er toe bijgedra gen dat wij een dag hebben gehad om nooit te vergeten. Alle eer en respect van ons voor u omdat de oudere mensen niet worden vergeten bij zo'n groot bedrijf. Wij willen van harte gemeend dankzeggen daarvoor. Het was weer een geweldige ervaring dat er zo met ons wordt meegeleefd. S. van Oort en echtgenote Mooie bloemen, een dranken pakket en een gezelllig bezoek van de Vrumona-delegatie bij ons 40-jarig huwelijk. Wij heb ben dit alles bijzonder op prijs gesteld. Jeanne en Jan Hirt Graag willen mijn echtgenoot en ik de directie van Heineken bijzonder hartelijk bedanken voor het drankenpakket, de envelop met inhoud en het bloemstuk welke wij ter gele genheid van ons 50-jarig huwe lijk mochten ontvangen. Fieny en Alfons Verschuren Langs deze weg willen wij, mijn vrouw en ik, u heel hartelijk bedanken voor het prachtige bloemstuk en het drankenpak ket dat wij van u mochten ont vangen voor ons 55-jarig huwe lijksfeest. Wij waren er zeer ver rast en blij mee. C.A. Akkerman Hiermede wil ik Heineken, ook namens mijn echtgenote, bedanken voor het mooie bloemstuk, het drankenpakket en de envelop die wij hebben mogen ontvangen ter gelegen heid van ons 50-jarig huwelijk. Peter Drost Langs deze weg wil ik Heineken bedanken voor de prachtige dagtocht die wij onlangs hebben aangeboden gekregen. Wij als bejaarden en gepensioneerden kunnen trots zijn op onze pro ducten 'Heineken en Amstel' die dit voor ons allen mogelijk maken. Nogmaals bedankt en hopelijk tot ziens! Mw. J. Bosch-Meij Mede namens mijn vrouw wil ik Heineken bedanken voor de gelukwensen en attenties ont vangen bij mijn 25-jarig dienst verband. Ook dank aan de col lega's van Drankenhandel Cambrinus B.V. te Rijssen voor de aangeboden receptie en cadeaus. Ben Groote Schaarsberg Mijn vrouw, kinderen en ik kij ken terug op een gezellige receptie. Velen van u (zelfs oud collega's) hadden de moeite genomen om bij mijn afscheid aanwezig te zijn. Het afdelings koor had een leuk lied en het klonk nog goed ook. Wij bedan ken nogmaals iedereen voor de cadeaus en bloemen. Ton Ransdorp Mede namens mijn echtgenote wil ik de directie van Heineken hartelijk bedanken voor de prachtige bloemen, het dran kenpakket en de envelop met inhoud bij ons 50-jarig huwe lijk. F. Borsch Mede namens mijn echtgenote wil ik de directie van Heineken hartelijk bedanken voor de bloemen en de drankenbon ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. L.M. Salomons Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik de directie har telijk bedanken voor de mooie bloemen, de envelop met inhoud en het drankenpakket voor ons 50-jarig huwelijk. J. v.d. Helm Voor de eerste maal rneege- weest met de bustocht van 13 mei jl. Het was in één woord geweldig. Het siert Heineken dat men de ex-werknemers zo in de watten legt. Zo blijven wij ook sterk betrokken bij de onderneming. Mijn hartelijke dank voor de goede en liefde volle zorgen tijdens de prachtige tocht. Tot slot, dank aan de eer lijke vind(st)er van mijn arm band. J.M. van Schie Een dag om nooit te vergeten. Dat was 30 mei 1997. Wat heb ben mijn vrouw, mijn kinderen en ik genoten. Van zo'n manier van afscheid nemen kun je slechts dromen. Soms dacht ik dan ook dat ik droomde. Han den schuddend en zoenend (nietwaar dames) hebben we ons staande kunnen houden. De gesprekken met de aanwezi gen hebben een grote indruk achtergelaten. Het is ondoenlijk om iedereen, die bij mijn afscheid betrokken was in dit stukje te noemen. Toch wil ik enkele uitzonderingen maken. Mijn, nu voormalige, afdeling die zich thans Facilitaire Dienst noemt. Beste mensen na alle eerbewijzen in de loop van de maand mei, hadden jullie nog een zéér aparte ontvangst voor ons in de hal van het kantoor. Dit heeft mij ontroerd. Mis schien stonden jullie er niet bij stil, maar dit was MMH op z'n best! De organisatie, jullie heb ben je echt uitgesloofd en uit kunnen leven. Dit was Den Bosch op volle toeren. Ik ga nu mijn lijfspreuk 'niets doen, vols trekt niets en dit zéér langdurig' in de praktijk brengen, nou ja! Zoals ik op de 30e zei: het was me een eer en genoegen om bij Heineken te mogen werken en het was me een nog grotere eer en genoegen met u allen te heb ben mogen samenwerken. Héél hartelijk dank. Het ga u goed. Vaar wel. Ed Er Gré Veen Hierbij wil ik iedereen, mede namens mijn vrouw en kinde ren, die op de een of andere wij ze een bijdrage heeft geleverd aan de voor ons bijzonder gezel lige en aangename receptie ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum, hartelijk bedanken. Deze middag zal ik mij zeker blijven herinneren als een van de hoogtepunten uit mijn car rière. Frank Schermers

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 30