ID H. KLEI GEZAMENLIJK AFSCHEID J. HOUWELING, J VAN 1 LI N ST El E El N J.l ft. 2 LINSTEE-V.I D. WETERING H zoeterwoude - Sociaal contac tenmedewerker Henk Klein nam woensdag 14 mei afscheid van Heine- ken in Ontvangstgebouw De Hooi berg te Zoeterwoude. Henk werd samen met zijn vrouw, zijn dochter, zoon en schoonzoon welkom geheten door Paul Hamers en Toine Aarts. Tij dens de voorontvangst knipte zijn dochter op symboli sche wijze de strop das van Henk door, want die zal hij in de toekomst niet dage lijks meer hoeven dragen. Toine Aarts drukte zijn toe spraak voor een groot deel in cijfers uit. Dit vanwege het feit dat Henk gedu rende zijn Heine- ken-loopbaan 25 jaar binnen de Sala risadministratie heeft gewerkt. Eerst dertien jaar als medewerker en vervolgens twaalf jaar als chef Plaatse lijke Salarisadministratie. Van de 69.904 uren die hij werkzaam is geweest heeft hij er zo'n 2000 doorge bracht als Sociaal Contactenmede werker. Blijkens de opkomst van oud- Heineken-medewerkers tijdens de receptie, heeft hij in die tijd veel vrien den gemaakt. Henk werd door colle ga's onder meer getypeerd als een accuraat, attent, formeel, serieus en sportief mens met een bijzondere pas sie voor de natuur en met een uitzon derlijk doorzettingsvermogen. Daarna werd een lied gezongen, dat geschre ven was door collega's van P&O. Het laatste woord was aan Henk. Hij bedankte iedereen voor hun komst en zijn collega's voor het jarenlange werkplezier dat mede dankzij hen mogelijk was gemaakt. Na zijn speech, kreeg Henk nog het kenmerk 'roman tisch' toegevoegd, omdat hij zijn vrouw een gouden ketting schonk. Dit als dank voor haar onvoorwaardelijke steun, waardoor Henk mede in de gelegenheid is geweest zich ruim 34 jaar voor de onderneming te kunnen inzetten. De gezellige receptie werd muzikaal opgeluisterd met 'live' pianomuziek van Hans Olthoff. Rotterdam - In het 'Maasge bouw' van het Feijenoordstadion te Rotterdam vond 28 mei het gezamen lijke afscheid plaats van de heren J. Houweling, J. van Linstee en mevrouw J.R. van Linstee-v.d. Wete- ringh. Een locatie die door de drie zeer gewaardeerd werd. "Er hebben hier reeds eerder vele coryfeeën afscheid genomen", aldus de eveneens daar aanwezige heer Dozy. Koos Houwe ling, Juul van Linstee en zijn vrouw Janny van Linstee-v.d. Weteringh maken gebruik van de VUT-regeling voor 60-jarigen. Ze werden tijdens de receptie vergezeld van hun kinderen met partners en kleinkinderen. De heer Dozy sprak ze toe en overhandig de namens de collega's de cadeaus. Hij zei dat voor alle drie geldt dat zij als het ware in de Dranken(handel) zijn grootgebracht. Ook ging hij kort in op de loopbaan van de drie. Koos Houweling is sinds 1 januari 1970 in dienst van ons bedrijf. Hij begon bij Vrumona als winkelvertegenwoordi ger frisdrank. In februari 1986 werd hij groothandelsvertegenwoordiger bij Drankenhandel Andeweg-Renesse te Dordrecht Van Koos kan gezegd worden dat hij oprechte belangstelling heeft voor mensen, betrouwbaar is, niet boos is te krijgen, altijd goed zijn afspraken nakomt, erg collegiaal is en grote inzet vertoont. Juul van Linstee startte in 1964 bij Drankenhandel v.d. Weteringh. Hij ging later in verband met de samen voegingen over naar Drankenhandel Den Uyl en (weer later) naar Dran kenhandel Andeweg-Renesse. Tel kens in de functie van groothandels vertegenwoordiger. Kenmerkend voor Juul is 'het ondernemer zijn', de mouwen opstropen en er voor gaan. Verder heeft hij hart voor de zaak, altijd een grote inzet getoond, is hij niet boos te krijgen en is hij buitenge woon collegiaal. Deze zelfde karaktereigenschappen gelden voor Janny van Linstee-v.d. Wete ringh. Janny kwam in 1964 in dienst bij Drankenhandel v.d. Weteringh en maakte daarna dezelfde overstappen als haar man Juul, maar dan in de functie van administratief medewerk ster/verkooptelefoniste. Alledrie werden bedankt voor alles wat zij al die jaren voor de brouwerij hebben gedaan. Vervolgens kregen ze vele bloemen, planten en cadeaus overhandigd. Dit met de wens dat zij alledrie met familie, vrienden en bekenden kunnen genieten van nog vele mooie en vooral gezonde jaren. Daarop volgde nog een drukke, maar vooral gezellige receptie.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 29