25 JAAR J. DE TURCK AFSCHEID S. SCHELLEN AFSCHEID E. VEE Ubbink. Die memoreerde onder meer het communicatie-talent van de afscheidnemer. De Bossche Heine- ken-mensen troffen tot in het toilet interne mededelingen van Ed aan. Daarna zong het hele management team van Den Bosch hem toe (zie foto). Ed begon zijn afscheidsspeech met de mededeling dat hij eigenlijk niet wist wat hij moest zeggen. Dat bleek (uiteraard) toch niet het geval. Na de warme en vaak ook humoristi sche woorden van Ed, kreeg iedereen de gelegenheid om persoonlijk afscheid van hem te nemen. Tijdens deze ouderwets gezellige receptie was er volop muziek. Carnavalsorkest De Jeppers en de voor deze gelegenheid door vijf swingende Heineken-mede- werkers samengestelde 'All Stars Band', droegen ertoe bij dat velen een dansje waagden. deiu bosch - Ed Veen, manager Interne Dienst, nam 30 mei na een dienstverband van 33 jaar afscheid van Heineken. Hij maakt sinds 1 juni gebruik van de VUT-regeling. Cere moniemeester Gerrit Sman ontving het echtpaar en de kinderen Veen. Na het officiële gedeelte in de directieka mer werd de jubilaris naar het Heine ken Ontspannings Centrum vervoerd. Daar ontving een grote menigte hem onder luid applaus. Alhoewel Ed lie ver geen toespraken had, werd hij toch kort toegesproken door Herman eindhoven - Vrijdag 20 juni vond de 25-jarige jubileumreceptie van de heer J. de Turck plaats in 'Hoeve Bij beek' te Eindhoven. Marco van Duur- en nam hier op ludieke wijze de loop baan van Jan de Turck door. De jubila ris kwam op 5 juni 1972 in dienst bij Vrumona en maakte op 15 maart 1973 de overstap naar Heineken met als standplaatsen Den Bosch, Horst en Eindhoven. Jan heeft tijdelijk op de administratie in Eindhoven gewerkt als werkvoorbereider. Nu is hij mede- den bosch - Na bijna dertig dienstjaren nam Sjef Schellen 5 juni afscheid van Heineken om van de VUT-regeling te gaan genieten. Sjef heeft de laatste acht jaar van zijn car rière in het buitenland doorgebracht. Hij was de laatste paar jaar werkzaam bij de Whitbread Beer Company in Engeland. In dat kader werd hij samen met zijn vrouw Nel, dochter en twee zonen in een Engelse Bentley naar Den Bosch gebracht. Daar ver welkomden Tom de Man en Watse Kolff de familie Schellen. Watse ver telde in de Cambrinuskelder het een en ander van de loopbaan van Sjef, die zich voor het grootste gedeelte in het Bossche heeft afgespeeld. Na een kor te speech overhandigde Peter Walker van de Whitbread Beer Company Sjef een origineel Engels stopbord, dat bij spoorwegovergangen slaat. Sjef stond in Engeland namelijk bekend als iemand die eerst nadenkt en dan pas handelt. Vervolgens namen de oud collega's van Sjef uit Den Bosch afscheid door het zingen van twee lie deren, gevolgd door een aantal anek dotes van Gerard Selen. Sjef zelf sprak in zijn dankwoord waardering uit voor de wijze waarop zijn vrouw Nel hem tijdens de binnen- en buiten landse periode heeft gesteund. Hij benadrukte dat hij bij Heineken altijd veel plezier heeft beleefd. Daarna kon iedereen Sjef en Nel persoonlijk de hand schudden en werd het een ouderwets gezellige receptie. werker Magazijn van de Heineken Technische Dienst. Na deze korte 'Hei neken levensloop' vond de receptie plaats, waarbij Jan en 'zijn Riet' wer den bedolven onder de felicitaties, bloe men en cadeaus. In de loop van de avond voerden Jan's collega's van de Heineken Technische Dienst de act 'wie van de drie' op. Daarna ging de receptie nog tot in de kleine uurtjes door.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 28