LIMBURG AWARD 1996 EINEKEN BIER VOOR Prijs voor Meibock-omdoos Heineken N.V. en Planet Hollywood International, Inc. hebben besloten hun krachten te bundelen. Heineken heeft als bierleverancier wereldwijd de voorkeurspositie bij alle Planet Hol lywood restaurants buiten de Verenig de Staten. Het is de eerste keer in de geschiedenis van ons bedrijf dat een dergelijke wereldwijde horeca-over- eenkomst is gesloten. De overeenkomst werd onlangs bekendgemaakt tijdens de opening vanwege de internationale uitstraling van beide merken. Heineken zal samen met de restaurantketen in een geselecteerd aantal landen promoties inzetten. In Nederland is Planet Holly wood gevestigd te Amsterdam. Acteur en mede-eigenaar Bruce Willis in een van de Planet Hollywood-zaken geflankeerd door twee serveersters. Heineken is er 'guest star' van de nieuwste vestiging in de Franse badplaats Cannes, gelijktijdig met het bekende Internationale Film Festival in deze stad. Heineken en Planet Hol lywood beschouwen de 'deal' als een natuurlijk samenwerkingsverband wij lr e - De Brand Brouwerij in Wijlre is onderscheiden met de zoge noemde Limburg Award 1996. Het gaat hier om een prijs van het Pro Team Limburg. Dit team beloont elk jaar een instelling, bedrijf of persoon die zich verdienstelijk heeft gemaakt voor de promotie van Limburg. Vol gens het juryrapport komt Brand voor de Limburg Award in aanmerking, omdat de brouwerij van Groningen tot Vaals wordt gewaardeerd en bovendien de onsterfelijke slagzin 'Het bier waar Lintburg trots op is' hanteert. "Het imago van Brand past bij het beeld dat het leven in Limburg goed en, zeer recentelijk, vurrukkulijk is", aldus het rapport. De heer M. Brand kreeg de prijs, een kunstwerk van beeldhouwer Appie Drielsma, uit handen van gouverneur mr. B.J. van Voorst tot Voorst. Ook mocht hij de daarbijhorende cheque van 10.000 gulden in ontvangst nemen. Deze is doorgegeven aan Pension Mijnzicht, een opvangcentrum voor jongeren in Heerlen. wijlre - Tijdens de Macropak, de nationale verpakkingsbeurs, viel de omdoos voor Brand Meibock in de prij zen. De producent van de doos is hier voor onderscheiden, omdat deze erin geslaagd is om ondanks het gebruik van golfkarion, toch voor een zeer egale fraaie bedrukking te zorgen. Een bedrukking, waarin ook details en diver se kleurstellingen bijzonder goed tot uiting komen.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 25